Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dopieszczona bardzo żona

Szoke!co sie w mojej pracy dzieje, no luuudzie!!

Polecane posty

Wiec tak: od niedawna mamy nowego pana kierownika jest bardzo młody i stara sie zadowalac szefa no ale kurde ostatnio to jakies przegiecie! wlazłam do gabinetu szefa akurat jak tam siedzieli sami /telefon byl do kiera/ a tam.......... szefo gładzi kiera po policzku!!!!!!! oczywiscie sie speszyli oboje, a ja udałam,że nic nie widze no kurde szok pedauy? jak myslicie? dodam,że kiero ma 28lat a szef 40? myslicie ze sie posuwają? :O:O:O teraz nie bede mogła nic jesc...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ich szantażowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie trzeba było dołaczyc do głaskania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Ci to przeszkadza w pracy to nie wchodź bez zaproszenia go ich gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób jednemu i drugiemu niby to przypadkiem OzP- jak będzie problem ze stójką, albo będzie zamykał oczy to znaczy że padau!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyskakuj ze swoją homofobią bo Cię wypierdziu z arbajtu!! Najlepiej udawaj że byłaś pedauem ale zmieniłaś płeć i jesteś traswestytą:D Ale że wciąż lubisz chłopców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpiehdala w kawałeczki:) tum tum tubudubum:) VITAE!! i te skrzypeczki:) lata całe tego nie słuchałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie- ja z metalem to tylko w liceum się zetknąłem:) a to dawno było;) ta płyta świeża była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonko - ale na tym własnie polega tolerancja - niech każdy robi co chce, o ile nie szkodzi innym. Estetyka to sprawa drugorzędna - mi też się wiele rzeczy nie podoba, np. wieloryby w biodrówkach i białe kozaczki, ale jakoś z tym żyję :classic_cool: W ogóle jak zacząłem czytać ten temat to poczułem lekkie drapnięcie w gardle - zupełnie jakby wpadł mi tam moherowy kłaczek :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlituj się!! wieloryby trzeba spychać do najbliższego akwenu!! Na lądzie się uduszą. A jeszcze w biodrówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema owsiki
zrób im jakieś fotki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema owsiki
i wrzuć do neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×