Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zajarany zyciem

dziwne dziurki w skórze w okolicy kości ogonowej

Polecane posty

Gość zajarany zyciem

witam. od kilku miesiecy mam tam gdzie konczy sie kregoslup dziurki z ktorych wydobywa sie ropa / krew. hm... myslalem ze to czyraki i leczylem je jakimis masciami ale nic nie dalo;/ na poczatku widzialem tylko jedna dziurke ale z biegiem czasu pojawilo sie ich wiecej. co to moze byc? mam sie udac do lekarza czy sam probowac leczyc? boli szczegolnie jak sie siedzi i gdy wyplywa ten dziwny wysieg. aaaaaaaa ide sie ciac... HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialamm
Nie chce straszyc, ale to moze byc torbiel włosowa (krzyzowa, pilonidalna). Ta torbiel, wlasnie w ty miejscu zazwyczaj tworzy przetoki i stad te dziurki. Wiem, bo sama mialam taka torbiel. Poczytaj wiecej pod tematem "torbiel włosowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajarany zyciem
dzieki za info:) juz wiem ze to wlasnie ta pieprzona torbiel. zabieram sie za leczenie, ale nie od dzis tylko po swietach. musze zaleczyc moja obolala stope:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×