Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loczek80

Gdzie się poznaliście?

Polecane posty

Gdzie się poznaliście? Jak długo jesteście razem? Czy jesteście naprawdę szczęśliwi ze sobą? Pozdrawiam wiosennie - Loczek80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana od lat 5
my znaliśmy się od dziecka ale dopiero na jakiejś dyskotece zaczęliśmy razem tańczyć, no i tak zostało :) jesteśmy razem prawie 5 lat (w sierpniu minie :] ) i baaaaaaaardzo szczęśliwi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanaprzezp
w pracy, znamy sie juz 2 lata, od pol roku razem. Raz lepiej raz gorzej - tak jak w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerny świst
a my się znamy od dziecka... jeszcze mi nie wybaczył że wolałąm oglądać dobranockę niż iść z nim na randkę (mieliśmy po 7 lat) razem od 4 lat...za 3 miesiące ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy:D Bardzo miło wspominamy tamten okres. Razem jesteśmy już 1,5 roku, nieziemsko szczęśliwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem przypadkowo..na czaterii.. :) 1,5 roku Razem..2 lata się znamy.. raz lepiej, raz gorzej..życie.. :) ale jestem przekonany, że przy Niej chcę spędzić resztę życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kolejce po bilet miesięczny 12 lat temu. wcześniej jeździliśmy razem PKSem. ze szczęściem bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaOna
Poznałam go u przyjaciółki bo był jej facetem wtedy:P Oczywiście nie dlugo nim pozostał. Jesteśmy razem 1,5 roku i jest średnio chyba się nim nudze pwoli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****teraz ja****
w autobusie PKS :)) 6 lat razem w sierpniu ślub kocham go, ale czasami tak mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilismy do podstawówki razem ale nawet wtedy nie mówilismy sobie cześc,znajmoni zrobili grila i tam sie stykneliśmy:) razem 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliut
na randkach o2 :) i wielka miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulalala
przez koleżankę, na jednej z imprez w lokalu coś zaiskrzyło :D jesteśmy ze sobą 4 miesiące. a ze szczęściem rożnie raz jest super na maxa, raz jest totalnie zle. po prostu burzliwy związek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-ma-sile-nie-wiesz-jak
a ja będę oryginalna poznaliśmy sie w w McDonaldzie :D i to nie przy stoliku tylko w pracy :-D jesteśmy ze sobą prawie dwa lata ,w drugi dzień znajomości zaczęłam z nim być widzimy się codziennie bo mieszkamy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonajuzznudzona
za granica, oboje z Polski, a nawet z jednego wojewodztwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguSs x*
na oazie w kościele :) znamy się 4 lata jesteśmy ze sobą rok i jesteśmy cholernie szczęśliwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proza życia
Pod..blokiem..lat temu nie pamiętam-razem oficjalnie już 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
za granica, na wigilii i to jeszcze u mnie w domu:) pol roku sie nie widzielismy az do pewnej imprezy gdzie sobie podpil i wygadal ze te pol roku ciagle o mnie myslal i czekal kiedy sie rozejde z facetem:) teraz juz rok razem i mieszkamy tez juz razem. Pochodzimy z tego samego woj. a w jego miescie studiowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×