Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska.......

Lodóweczkę na działkę- altankę?

Polecane posty

Gość Ciekawska.......

Hej!!! Z faktu, że wielkimi krokami nadchodzi do nas okres działkowy, takie pytanie mam. Potrzebuje niedrogiej, nie za dużej, ale dobrej lodóweczki. Na działeczce zawsze się przyda, miejsca na dużą nie mam. Poza tym złodzieja by kusiła... Może ma ktoś na sprzedanie jakąś używaną, co? Nie opłaca się kupować nowej za 500zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssd
hahahhaha ale się uśmiałem.... Żałosne lodówka na działce to dobry pomysł. Ja mam Elektroluxa, tylko właśnie ok 500zł. I nie sprzedam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuunia
Ha, my dziś kupiliśmy w makro małą lodówkę MpM za 413 z ogonem. Po rozpakowaniu jakościowo bardzo dobra. Na razie nie włączaliśmy jej, musi się ustać. Po świętach napiszę jak się sprawuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uNeverseeme
A jaki symbol tej lodówki? 413- cena do przeżycia. W którym makro kupiłaś? Może mrozić lód? Chyba jedna z ważniejszych funkcji w mini-lodówce na działce. Gwarancja jakaś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuunia
Dokładnie symbol lodówki to 46-CJ-01. Taka ok pół metra wysokości, biała. Też się o lód pytałam, robi. Na górze ma miejsce na zamrażalnik gdzie temp schodzi poniżej zera, na minus pare. Na dole miejsce na jakieś butelki, czy coś innego. Zawsze jak jeżdżę do makro to kupię coś nieplanowanego. Jestem już uzależniona, ale zadowolona. Gwarancja chyba na 2 lata, więc luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea34
Na ceneo ta lodówka jest już za 315zł, to o 100zł taniej. Nie lepiej zamówić przez internet? To jest dopiero fajna cena jak za taką lodówkę. Wracając do tematu, lodówka na działce, w altance- jak najbardziej. Po świętach kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka35*
Jak z głośnością tej lodówki? Szukałam jej w sklepach, nigdzie nie było. No i jakość plastików? Nie byłaby użytkowana w altance, tylko w domkach letniskowych. Wygląda ok jak na taką cenę, ale jakieś parametry, możecie coś więcej napisać? Gwarancja jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narentumX
ta końcówka: ,181.html też powinna być w linku, ale jakoś porozdzielało to spacjami, więc najlepiej skopiuj cały wiersz i powyrzucaj spacje, a będziesz mieć link do lodówek o pojemności mniejszej od 100l. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdz sie do akademika i zobacz czy nie maja czegoa na sprzedanie :D tam kupic dobra dzialajaca lodowke nawet za 30zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh-LOL_
W akademiku? :) :) JA to dałam się namówić na taką malutką, zamówiłam tę za 315zł plus przysyłka. Kurcze, cena malutka, a lodówka elegancka. Ze swojej storny mówię, że spokojnie można ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka..
Niektórzy to mają pomysły ze hej! Rozumiem w domku gościnnym też mam, w altance to chyba przesada???? Chociaż za 315 to nie sapieniadze jak zataka lodówę. Zawsze kiedyś może się przydać. Inwestuje teraz w wędzarke, to jest świetny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×