Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i jak to zrrobic

chce orgazmu pochwowego!!!

Polecane posty

Gość i jak to zrrobic

o tuż tak... mam mały problemik! nie moge dostac orgazmu pochwowego. nie narzekam na te sprawy ale... chcialabym wreszcie go dostac. oboje z moim chlopakiem jestesmy mlodzi i on szybko dochodzi... nie jest zle bo zawsze wyglada to tak ze ja dochodze przez masowanie jego siusiakiem lechtaczki, i zaraz po tym zaczynamy sie kochac (nie trwa to zbyt dlugo). lecz chcialabym orgazm pochwowy. moze pomozecie mi powiecie co i jak mamy robic zeby go uzyskac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co podnieca cie to
dzięki:* a moze jeszce jeakies wskazówki?? moze chlopak musi wykonywac "jakies specjalne ruchy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma poślinić kciuk i palec wskazujący i wykonywać ruchy jak przy liczeniu banknotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmjhfmjyf
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to zrrobic
pewny tego jestes?? pewnie sie tylko przechwalasz jak kazdy facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to zrrobic
łatwo tak pisac jak cie nikt nie zna i w ogole.... po za tym mozesz soebie pisac co chcesz bo wiesz ze jestes biezpieczny bo nie bede chciala tego sprawdzic:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
ja tez chce pochwowego ale gowno z tego jest wkurza mnie to juz , jestem ze swoim partneem ponad 2 lata i nic.... minety moze 4 razy 6 mi zrobil (choc to uwielbiam) czuje ze on tego nie lubi twierdzi ze lubi ale gdyby tak bylo to by mi robil dobrze.... gra wsttepna polega na zaspokajaniu mnie paluszkami, ale mnie to nie podnieca, powiedzialam mu o tym ostatnio to stwierdzil ze chyba nie jest w stanie mnie zaspokoic ze nie wie juz co ma robic poczulam sie troche zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfg
ćwicz mięśnie kegla, powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczony kochanek z lublin
dziewczyny w oczach waszych partnerów jesteście tylko workiem na spermę .ja potrafie się kochać 2 godziny i jeszcze nie zdażylo mi się zeby kobieta nie miała orgazmu pochwowego .poprostu wasi faceci nie mają pojęcia o sexie. a gra wstepna jest podstawą do udanego sexu i orgazmu pochwowego.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×