Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemowo_ó

żuzel po skórą

Polecane posty

Gość problemowo_ó

czy ktoś ma zuzel pod skóra? ja mam na kolanach około 11 lat temu sie na rowerze wy..... i tak mi zostalo. tylko ze teraz chce nosic krotkie spodenki, spodnice ale sie wstyde tego zuzlu :/ czy mozna to ajkos tanio usunac? ktos słyszal o podobnym problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowo_ó
ludzuiska mówcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zuzel
na kolanach. Juz z 15 lat. Nosze spodniczki i nie spadza mi to snu z powiek. Stalo sie i tyle! Podejrzewam, ze gdym chciala to w jakis sposob usunac to pewnie blizny po zbaiegu bylyby bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zuzel
Tez mialam wypadek rowerowy. Na drodze wysypanej zuzlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam i się tym nie
przejmuje, raczej ludzie nie bęą się mi schylać do kolan i oglądać czy mam tam żużel czy nie. a i mam też na łokciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowo_ó
nie mam idioto wegla. ;) ok sama sobie poradze po co wogole pytac kogokolwiek na tym forum... dzieki za pozostale odpowiedzi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka202
sprobuj moze delikatnych pilingow? moze z czasem w koncu dojdziesz do tej warstwy "wzgobaconej" ;) acz nie probowalam, wiec z gory zalecam ostroznosc w czestotliwosci stosowania - skora po pilingu musi dojsc do siebie, nie mozna tego robic codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinee
ja też mam to na kolanie i nie wiem jak to usunąć więć sie podłącze pod pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,że powinni ci to usunąć laserowo.Zabieg by polegał na tym ,że by ci złuszczali po kolei warstwy skóry.Podobno to wcale nie boli a wiec nie ma się czego bać . Ps. Ja mam to samo. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wypadek na skuterze I mam całe kolano w tym żużlu w szpitalu lekarz powiedział ze nie mógł go dokładnie wyczyścić , a na kolanie mam jeszcze ranę. Czyszcze to dokoła gąbką i trochę blednie. Lekarz powiedział ze laserowo sie nie da tylko jakieś zabiegi. Ty masz już to długo wiec masz na tym juz dużo skury a ja mam jeszcze cienka warstwę . Najlepiej jak byś udała się tym do specjalnego lekarza np. Chirurg medycyny estetycznej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×