Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TiestoPL

Związek na odległość

Polecane posty

Gość TiestoPL

Hejka ilu z was jest w związku na odległość i jak sobie z tym radzicie?? Mnie dzieli dość duża odległosć od mojej pani i co lepsze jej rodzice nie pozwalają nam się spotykać więc widujemy sie bardzo żadko i na krótko. Jest to około 2 razy w miesiący po pół godziny i co najlepsze żeby doszło do tego spotkanie to musze jechać do niej i wracac cały dzień. Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w takim zwiazku
ja jestem w zwiazku na odleglosc. i tez jest ciezko. a ile z nia jestes....?? w jakim wieku jestescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w takim zwiazku
a radze sobie ciezko ciagle tesknie. czekam na tel..rozne mysli przychodzajak sie nie odzywa..strasznie ciezko tak jest..ale kocham..i mam nadzieje ze keidys bedziemy juz razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TiestoPL
Ja mam 21 a ona 17. Ona jest cudowną dziewczyną i nigdy mnie nie zawiodła, ale często tak tęsknie, że nie daje rady już. Teraz też czekam, aż wróci do domu i bedziemy mogli porozmawiać. A co do głupich myśli to też mam dość często mimo, że wiem, że nic złego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TiestoPL
Aha jesteśmy ze sobą 8 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszkaPL
czesc TIESTO PL moim zdaniem jesli sie naprawde kochacie to nie ma przeszkod zadnych a napewno odleglosci !! Mnie przez 2 lata dzielilo ponad 6000 km Ale teraz sam pomysl czy jej to wystarczy ?? czasami lepiej sie nie zngazowac bo pozniej bardzo BOLI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TiestoPL
Mam nadzieje, że jej to wystarczy. A udało wam się przetrwać mimo tych 6000km?? Za 2 lata też będziemu juz razem i wtedy bedzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fcHrcJVU96HniVVhMYsla1VG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×