Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roni19

Gdzię we Wrocławiu można kupić porządne tkaniny na letnie ubrania?

Polecane posty

Gość roni19

Byłam w kilku sklepach z tkaninami (np.: Szewska, Skargi, Hallera), wszystko tam jednak jest jakieś takie szaro-bure. Może któraś z Pań zna dobry sklepik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej ulicy co Kameleon, tylko po drugiej stronie jest sklep z tkaninami. Niezbyt tani ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roni19
Dzięki. To właśnie Szewska. Jakoś mnie jednak nie przekonują te materiały. Szukam sklepiku, który będzie miał w ofercie dużo kolorowych tkanin (łączka, paski, kratka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hali Targowej u góry przy schodach byłaś? I na Dubois albo Drobnera ( zawsze mi się mylą....), tam gdzie na rogu jest obuwniczy - obok są\"tanie tkaniny\". Tanie bywają, , nie zawsze są ;) Kiedyś była też taka hurtownia, gdzie można było kupować w detalu...za szpitalem na pl. 1 maja, teraz to chyba J.Pawła. Trzeba z placu przejechac przez most i po prawej stronie w podwórku były różne hurtownie , po lewej jest teraz MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jeszcze na
pilsudskiego w okolicach Stefana tylko po drugiej stronie i za skrzyzowaniem patrzac od pkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jeszcze na
a teraz Wy mi powiedzcie gdzie jest jakas pasmanteria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova 23
Ja kupuje w sklepie internetowym iris-decor i jestem bardzo zadowolona z jakości tkanin. No i można zamówić próbki zanim kupi sie większa ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×