Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika znad morza

hula hop i plastelina

Polecane posty

Gość monika znad morza

Czy ktos z Was moze mi powiedziec ile sie daje do srodka do kolka hla hop plasteliny? Czy cale ma byc wypełnione? Doda, ze kołko ciągle mi spada....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
myslisz, ze lepiej ryz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
a ze tak zapytam- po co w ogole cos sie dodaje do tego kólka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jakim cudem wepchac tam plasteline? A tak, kilo ryzu kupi za 3 zl i gotowe :) Tylko autorko jak sie zdecydujesz to zepnij sobie miejsce otwarcia hula hopa spinaczem i dodatkowo np tasma klejaca, chyba, ze chcesz potem zbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
anielica- jestes moze? cale kolko masz ryzem wpełnione? ja nie umiem w ogole krecic, ciagle mi spada- jak sie nauczyc tego, zeby nie spadało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Calutkie kolko mam wypelnione. Nie przejmuj sie, ze Ci spada... ja krecic uczylam sie 2 dni! Na kafe czytalam, ze laski zalapaly po kilku minutach.. a ja sie tak meczylam. Sciagnelam sobie nawet filmiki z you tube, zeby podpatrzec jak sie kreci no i teraz jest okej. Takze nie zrazaj sie, bo poczatki zawsze sa ciezkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
anielica, dzieki za odpowiedz ja sie od wczoraj mecze... kurcze, wydaje sie takie łatwe, a wszytsko mnie boli... a jakie efekty u Ciebie? W jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
aaa i ile Ci sie udaje utrzymac kolko na biodrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli okropnie, ale tylko na poczatku... ja mialam cale zebra poobijane i kostki, bo hula hop ciagle mi spadalo. Efekty bylo widac juz po tygodniu jak zmierzylam obwod pasa :) Teraz juz nie mierze, widze w lusterku... ze hula hop swietnie wplywa na kondycje. A jak to polaczysz z cwiczeniami to juz w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
no wlasnie... cos za cos, ale sie nie poddaje, jutro polece po ryz, bo w domu nie mam, mam nadzieje, ze to wypełnienie kolka ryzem pomoze, bo tak jak jest puste, to spada, ale i tak sobie bioderkami pokrece :) a znasz moze jakies dobre cwieczenia na biodra i uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pustym hula hopem tez nie umiem krecic :) Dobre cwiczenia na biodra? Znam kilka, ale trudno byloby mi je opisac.. sama je sobie wymyslilam... i katuje sie nimi co roku we wiosne :D Ale na necie jest duzo fajnych cwiczen. Ja tez sobie od przyszlego tygodnia dorzuce bieganie po parku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
a callanetisc? moja siostra dala mi ksiazke z cwiczeniami Callan zastanawiam sie, czy w ogole dam sobie rade...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
ja trenuje kondycje, bo mam rolki- tzn dostalam i co jest nalepsze - nie umiem na nich jezdzic....:( żaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
pewnie, mysle, ze kazde cwiczenia sa dobre, wazne, zeby sie ruszac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
no co Ty ja mam 25 lat a widze jak na tym dzieci zasuwaja, to mi wstyd, bo ja nawet stac na tym nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
grunt, ze sie ruszamy :) robi sie cieplo i musze zgubic gdzieniegdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
dokladnie :( u mnie tez jeczez gora do zaakceptowania, ale biodra i uda....żaaaaal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
a hula hop Ci na biodra pomaga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
staram sie ograniczac słodycze nie jem białego pieczywa i w ogole mniej jesc wiecej warzyw, owocow, jogurtow a w domu- domowe obiadki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika znad morza
a hula hop Ci na biodra pomaga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×