Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maargaretta

DLACZEGO NIE BRZUSZKI ?

Polecane posty

DZIEWCZYNY CO MAM JESCZ EOZRBIC JESLI SAME BRZUSZKI NIE POMAGAJA NA UMIESNIENIE BRZUCHA ? A MOZE ZWIEKSZYC ILOSC TLYKO DO ILU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz umięśnić brzuch czy spalić z niego tłuszcz? To jest różnica. Jakie brzuszki robisz i ile? czy robisz wcześniej jakąś rozgrzewkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos ok 50 albo do 100 c\\asami juz jakies dwa tygodnie, niewime czy mam tłuzcz choc chyba tak aa jak go mam spalic? aaa brzuszki orbie zwykłe do kolan ale pełne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Granta
zacznij robić 6 Weidera ( info znajdziesz w necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed brzuszkami zrób sobie rozgrzewkę, wystarczy z 10 minut na skakance czy rowerku, tak aby mięśnie się rozgrzały. Wtedy będzie lepszy efekt. Takie zwykłe brzuszki, choćby nawet w dużej ilości, wiele ci nie dadzą. Radzę ci robić różne ich rodzaje, tak aby pracowały wszystkie części mięśnia brzucha: górne, skośne, dolne. A6w ćwiczy te partie dość dobrze. Osobiście nie lubię szóstki;) ale jak ci spasuje, to fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dizkei za opd :) l.d .. CO DO 6 TO MI TAK OSBIE BO NIE RIZUEMI TYCH CYKLI O CO W NICH CHDZI I TE CIWCZENIA SA DOSC CIEZKIE W UTZRYMANIU AA CO DO CZASU TO JESCZE GORZEJ BO CHYBA NA ICH WYKONANIE DOSC CZASY POTRZEBA PS JAK ZORBIE ZDJEICA BRZUCHA TO WSTAWIE GDZIES ( MOZE KTOS WIE GDZIE )? I MOZE KTOS PORADZI MI CO MUSZE ZORBIC ZEBY Z NIGE ZJECHAC BO SAMA NIEWIME CZY TO TŁUSZCZ CZY JAK ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Laura- jak spalic tluszczyk z brzucha? Bo zawsze mialam ten problem, nawet przy niedowadze, a z rok temu mi sie jeszcze "boczki" zrobiy i zejsc nie chca :( 6 weidera robilam, po 3 sekundy, cala, ale jak na moj gust trzeba ze 3 razy przejsc ten cykl zeby wyrzezbic brzuch... ja odczulam tyle, ze jak sie dzgam paluszkiem w brzuch to trafiam na miesnie a nie sie zapada, ale oponka jak byla tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w nie ćwiczy dolnej części brzucha. w porównaniu do ćwiczeń na część górną, to w zasadzie baardzo minimalnie, żeby nie było.. :) żeby spalić tłuszcz trzeba ćwiczyć aeroby :) do tego można owijać brzuch folią, mój facet tak robi i jeździ na orbitreku.. lepsze są efekty z folią niż bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt sauny.. więcej się pocisz, więcej toksyn się wydala.. i jakoś się to przekłada na spalanie w tym miejscu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod warunkiem że nie dostaniesz od tej folii odparzeń na skórze i że jej.... nie zgubisz podczas ćwiczeń:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto powiedział, że same brzuszki nie pomagają? ja robiłam przez długo czas tylko brzuszki dawno temu i wiele im zawdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto powiedział, że same brzuszki nie pomagają? ja robiłam przez długo czas tylko brzuszki dawno temu i wiele im zawdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marigoldd
Kajamari, weź ludzi nie wkurwiaj, zadajesz setki głupawych pytań, użalasz się nad sobą, a nie jesteś gruba. Inni tutaj mają prawdziwe problemy, a ty pieprzysz jakieś głupoty o przerwie między nogami i odstającym brzuchu:-O oczekujesz na komplementy, czy jak??/ ile ty masz lat dziewczyno? 12?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×