Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna_Grubachna

Do wakacji 2 miesiące . Tylko czy aż ?

Polecane posty

Ehhh ciężko mi. Robie te 8 minutowe ćwiczenia ale nie stosuję przy tym żadnej diety przez co mam wrażenie że na nic moje starania. Kuszą mnie lody, batoniki i inne czekoladowe jajka, ktorych teraz pełno w domu :P A wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi koszmarnie :( Tyle dzisiaj zjadłam , że nie moge się ruszać . Chociaż tyle dobrego , że poszłam na basen i przepłynęłam 14 długości . Zakwasy niemiłosierne będą jutro . W sumie to tak jak pisałam , za dietę wezmę się po świętach bo teraz za dużo pokus :) A i mam wreszcie swój rower naprawiony bo mi się poniszczył i stał 3 lata w garażu :) Po świętach wielkie odchudzanie . A po spodniach czuję , że przez te kilka dni przed świętami ubyło mi z 3 cm. Mam nadzieję , że sobie nie wkręcam , że już widac efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA mikolina oglądałam ostatnio program o odchudzaniu i lody jak najbadziej wskazane . Tylko najlepiej śmietankowe z jakimś owocem np. truskawką albo bakaliowe . Jedna porcja dziennie jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to miło jak lody można :) ja chyba odmawiać dobrego też zacznę sobie dopiero po świętach bo po dzisiejszym dniu to nie ma sensu. dzisiaj kilo przybyło jak nic.. 14 długości to strasznie dużo :P ja bym tyle nie dała rady, nie mam kondycji :( Kasiu,widziałam Twoje zdjęcie i przyznać musze ze zazdroszcze biustu, ogólnie masz świetne kształty i raczej nie musisz sie odchudzać tylko popracować nad sylwetką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam do was dziewczyny! mam 170 wzrostu i okolo 70 kg :( nie wiem ile dokladnie, nie wazylam sie od dawna bo nie mam wagi w domu. waga nawet nie jest tak wazna - bardziej zalezy mi na wygladzie. cale szczescie ze jestem dosc proporcjonalna, mam tylko troche zbednego sadelka. musze zrzucic brzuch, pupe i uda. od jutra przechodze na diete MZ, zero slodyczy. 200 brzuszkow dziennie, do tego taniec itp. byle do wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja również dołączam :> mam budowę klepsydry, więc jest ok, ale za dużo tłuszczu... i to mój problem. mam zamiar intensywnie jeździć narowerze... i chodzić na basen :)) A I PAMIĘTAJCIE!!!!! AUTORKO. MUSISZ jeść węglowodany.szczególnie złożone. bez nich nie będziesz miała energii na ćwiczenia! nie wspominając o niedostarczeniu sobie swojemu organizmowi wielu cennych minerałów... złożone mają to do siebie, że energia uwalnia się powoli, dlatego je się zawsze przed ćwiczenia lekki posiłek, który zawiera najwięcej węglowodanów złożonych, bo wtedy masz siłę na wysiłek!!! a po ćwiczeniach białko, aby go dostarczyć zmęczonym mięśniom! a jeśli chodzi o węglowodany proste, to oczywiście podczas intensywnych ćwiczeń, najlepiej w postaci płynu, no chyba że to baaardzo intensywny i długi wysiłek, to wtedy ew. banan czy batonik czekoladowy :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na imprezie rodzinnej i muszę powiedziec , że nie odmówiłam sobie przyjemności pochłaniania kilogramów pyszności :P Od jutra ostry trening a w niedzielę znów na basen . Trzeba się za siebie zabrać i to już najlepiej teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsfsd
kachna_Grubachna Jakie masz fajne cialko - dla mnie prawie ideał:) (no oprocz tych boczkow :P ) plaski brzuszek i wciecie w tali jak osa:) pozazdroscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile nas sie nazbierało ;) w grupie raźniej :D stosowałyście kiedyś może jakieś specyfiki które pomagały zrzucić zbędne kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolina >> zielona herbata... ale taka lepsza, nie ze sklepu spożywczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a co myślicie o głodówce?? kiedyś mi się udało... i było wspaniale...! ale byłam bulimiczką :P ja chyba sobie zrobię... ktoś da jakieś rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam czerwoną herbatkę i w 100 % mogę powiedziec , że działa . W samku nie za dobra i trzeba brać przy tym jakies zestawy witamin bo czerwona herbata wypłukuje je z organizmu . Mam jeszcze kilka saszetek i chyba znowu zacznę pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fancy* Ja za czasów szkoły średniej robiłam tak , że 2 dni w tygodniu( no poniedziałek i piątek) jadłam tylko jedno jabłko i chyba wrócę do tego . Ważyłam wtedy 43 kg i nosiłam rozmiar 34 :P Poza tym duzo spacerowałam . A i kilogramami pochłaniałam marchewecznki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfdsfsd komuś może się wydawać , że przesadzam , że się siebie czepiam , ale ja zawsze byłam szczupła i teraz z tym cielskiem nie jestem sobą . źle się czuję . Zawsze miałam taką przerwę między nogami , że pies z budą by przeleciał , a teraz nawet wykałaczki nie przecisnę . Więc ostro biorę się za siebie i mam nadzieję , że zmniejsza mi się nieco piersi , a zostanie mi talia bo akurat ona mi się we mnie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna, to musi być straszne :O:O:O 1 jabłko? ja rozumiem głodówka... bo po 2-3 dniach nie odczuwasz głodu... ale Twój sposób jest katorgiczny :P a dużych piersi Ci zazdroszczę :P hehe ejjjj . jutro jest ten sądny dzień.... przygotowania do głodówki, pomocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to i ja myślałam się pogłodzić i już dzisiaj chciałam zacząć , ale jak poszłam do mamy i wyczułam gotujące się gołąbki to wymiekłam . Za słaby ze mnie typ kobiety . Nie potrafię sobie odmówić jedzonka ;( Mi zostają tylko ćwiczenia , spacery , basen ... Bo za słaba jestem żeby sobie odmówić jedzenia . Chyba potrzebuję więcej motywacji. A co do piersi to dla mnie koszmar . Bluzki są wszędzie dobre a na cycuchach się rozchodzą , guziki odpadają . Chociaż rozmiar mniejsze , żeby były , ale podobno jak się chudnie to pierwsze chudną właśnie piersi to nie tracę nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×