Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Despair

Moje dziewictwo mnie upokarza.

Polecane posty

czuje sie psychicznym, spolecznym wyrzutkiem. jestem 21 letnia dziwca nie mialam faceta a ludzie mowia o mnie \"cnotka niejebka\", albo ze jestem niewyrzyta, oziebla, oschła. a ja po prostu nie poznalam w zyciu mezczyzny z ktorym chcialabym to zrobuc. czuje na sobie wielka presje i mam czaem ochote sie prze to zabic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz powodów do takich myśli :) Szanujesz siebie i widocznie jeszcze nie pojawił się w życiu taki mężczyzna Głowka do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient dobre
sluchaj nie przesadzaj.masz LEDWIE 21 wiec co Ty chcesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne te dzisejsze czasy- kiedyś brak dziewictwa był powodem frustracji :D. a na powaznie- najważniejsze, zebyś zachowała ja dla ważnego dla ciebie faceta niż przejmowała się opinią innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pau86
heh, sowaaa ma rację, dziwne czasy. Jesteś jedną z najbardziej wartościowych dziewczyn jakie chodzą przez takie myślenie, poważnie :). Nie słuchaj głosu kretynów którzy twierdzą inaczej, to coś nieziemsko pięknego, że czekasz ta tego jedynego. Zastanów się, po cholerę miałabyś uprawiać sex z "pierwszym lepszym", bez sensu, no chyba, że myślisz o sexie jako o zwykłej przyjemności, to co innego - droga wolna, ale jeśli myślisz, że to coś wyjątkowego, jeśli myśli o tym jako czymś niemal metafizycznym, przez niego chcesz wyrazić, że ten facet dla Ciebie jest kimś najważniejszym na świecie, że oddajesz mu to co masz w sobie najcenniejszego, że chcesz zrobić to z najcudowniejszą istotą dla Ciebie, która czuje do Ciebie tak głębokie i piękne uczucie, że nie da się go nazwać jednym słowem - jeśli tak w skrócie tak o tym myślisz, to zastanów się jeszcze raz bo sama dojdziesz do wniosku, że palanci który próbują wywrzeć na Tobie presję wcale nie życzą Ci dobrze i choćby dlatego możesz ich olać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×