Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość joker32

to nie ukryta reklama!!

Polecane posty

Gość joker32

proszę nie traktowac tego jako ukrytej reklamy. Chodzi mi o pogrubianie penisa. Jestem właśnie 3 tygodnie po zabiegu pogrubienia penisa. Zabieg wykonałem w warszawie. rewelacja!! Niecała godzina i wyszedłem z penisem grubszym o 30%. troche miałem obaw, bo to jednak jakaś ingerencja w narządy, ale teraz nie żałuje tego kroku. Najlepsza była reakcja mojej żony:) bezcenne:) Ale chodzi mo o to czy ktoś w Warszawie jeszcze to robił, ewentualnie jaki wrażenia? Bo mam zamiar wstrzyknąć jeszcze 10 ml tego żelu, ale chciałbym znać zdanie facetów, którzy to zastosowali powtórnie. Chodzi mi o to bo wiem , że inne kliniki stosują inną metodę, ale efekt utrzymuje się krócej... http://klinika-brazylia.com.pl/cennik__zabiegi_dla_mezczyzn/ Będę wdzięczny za każdą odpowiedź- a jeśli któś ma ochotę pisać w stylu , że mam kompleksy lub bardziej obraźliwe rzeczy to proszę sobie darować. Nie bądźmy obłudni, każdy z nas facetów przynajmniej raz w życiu stał obok innego faceta nago i silą rzeczy porównywał swoja męskość i założe się, że wielu z nas z zazdrościa patrzyło na wymiary kumpla. To tak jak z kobietami, które oczywiście nic sobie nie operują i nic nie powiększają. jasne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×