Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiasta z Alkatraz

Białe małżeństwo- czy ma szanse bytu?

Polecane posty

Gość niewiasta z Alkatraz

Jak w temacie.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiasta z Alkatraz
Widzę,że temat jak narazie ne cieszy się szczególnym zainteresowaniem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu chyba że masz 70lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiasta z Alkatraz
Nie,wręcz przeciwnie, jestem młoda osobą i dlatego ineteresuje mnie ta kwestia:)) Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, przesiaknietych wrecz seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest oparte tylko na przyjaźni i zaufaniu ---może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , tu nie chodz o czasy "przesiąknięte seksem",ale o to ,że porzeby seksualne są wpisane w nasze życie i dlatego może być problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to związek bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka123456789
napisz coś więcej a nie tylko temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vampire ----------myślę ,że jest jakimś układem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Pani awe:) hmmm układem - wszystko jest układem:P nie wiem niedlugo wymyślą czerwone małżęństwa albo innego koloru, ja wolę zostac przy tym tradycyjnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy po co
jeśli oboje jesteście niepełnosprawni pod tym kątem, to może i ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh co poradzic
jeju no to jest małżeństwo bez seksu :P kościół nakazuje się seksić po ślubie ;) a białe małżeństwa to głupota ;) powiedzmy, że mamy pewne instynkty, ale skoro ludzie nie potrafią zbudować tej wyjątkowej jedynej dla dwóch osób chwili...cóż :) myślę, że jeżeli dwie osoby tego chcą i pragną do dadzą radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam ,że bez sensu .Chyba ,że wynika to z problemów natury zdrowotnej .Ale to zupełnie inny aspekt tej sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy problemach zdrowotnych --------pojawia się pytanie-'Czy miłość może przetrwać beż seksu ? Może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daletka23
Jakieś tam szanse ma Ale poprzedniczka ma rację - jeśli jesteście katolikami to musicie zdawać sobie sprawę, że jest to niezgodne z nauką Kościoła i z samą Biblią. Religia chrześcijańska generalnie wymaga abyście się pieprzyli, choć raz na jakiś czas a nie bawili się w białe małżeństwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżęństwo bez sexu?! kurcze nawet najbardziej radykalni chyba by na to sie nie pisali... nie wiem kto by sie na to odważył, ja zostaję przy tradycyjnym małżeństwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vampire --------w tym temacie też jestem tradycjonalistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka123456789
nie wierzę ze są ludzie którzy nie maja potrzeby sexowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sexem można czekac, bez sexu mozna iles tam wytrzyac no ale w mażeństwie to powinien być, jest częścia miłóści i tego nic nie zmieni... no i to jedyna droga / no ok ok tez tradycyjna/ aby miec dzieci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh co poradzic
współczuję im :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta po co pozbawiac sie tej przyjemności? jeśli dwojga ludzi do siebie ciągnie łaczy ich uczucie to czemu nie... no chyba że jednej stronie po 1,5 roku się odwiduje to potem tylko żal sie ma ehhhhhhhh!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka123456789
z nikim mi nie jest tak dobrze jak z mężem ,i lepiej sexujemy niz np. gotujemy,bez gotowania doskonałego małżeństwo jest i sa dzieci,czyli małżeństwo prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe małżeństwa jest to relikt przeszłości, ludzi opanowanych obsesjami katolickimi. Patrząc realnie , sądzę, że tacy ludzie lepiej by zrobili biorąc poradę u dobrego psychiatry. Nawet moja ciocia zakonnica, stwierdziła, że jest to głupawe zjawisko nie z tej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiasta z Alkatraz
Jesteśmy ateistami, nie obchodzi nas zbytnio religia katolicka, chyba ze pod wzgledem badawczym, na zasadzie jaką jest w prownaniu z innymi.zastanawialismy sie natomiast, jak to jest z ta miłościa,bo wielu własnie zakłada,że seks jest czescia miłosci..a moze wcale tak nie jest? Czy nie owocniejszy wydaje sie zwiazek oparty na przyjazni, zaufaniu, wzajemnym wsparciu, a nie tylko seksieniu sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na pytanie
seks w małżeństwie nie służy tylko do płodzenia dzieci lub "ulżenia sobie" (przepraszam za wyrażenie), ale także powoduje nawiązanie szczególnych intymnych więzi z partnerem. Jeżeli pozostajemy wierni w związku, ta szczególna więź jest jedną z najważniejszych rzeczy, która odróżnia nas jako parę od innych ludzi, z którymi pozostajemy w kontakcie. Poprzez seks można także wyrażać swoją miłość i zauroczenie partnerem. Według mnie to bardzo istotna część każdego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×