Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MadziaAnka

alimenty od męża

Polecane posty

Gość MadziaAnka

mam już rozwód z winy męża, odpis wyroku również, teraz występuję o klauzulę wykonalności do zwrotu kasy za koszty sądowe, bo eks nie kwapi się do zapłaty, podobo jest za granicą, chcę go o alimenty podać, jak to zrobić, czy są podobne sytuacje - eks za granicą, jak od niego to wszystko sciagnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
a do roboty nie łaska iść jestes niepełnosprawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
macie dzieci niecierpie ludzi którzy chca zyc na czyjs koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaAnka
pracowałam, ale obecnie jestem bezrobotna, nie mamy dzieci, marsja... nie nzasz sytuacja jaką zgotował mi eks mąż, jak postępuje itp więc swoje komentarze zostaw dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaka
jesteś bezrobotna , pogorszyły się Twoje warunki życiowe , masz prawo aby ubiegac się o alimenty na siebie od byłego męża , tymbardziej ,że jest winny rozpadu związku . Należy Ci się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym
Szczerze Ci powiem, że też chciałbym by moja była mi płaciła. Całe życię ją utrzymywałem, nie kwapiła chciała iść do pracy, nie chciała pomóc w utrzymaniu rodziny. Szczerze powiem Ci, że jeśli jesteś zdrowa, masz jakiekolwiek wykształcenie, nie macie dzieci to masz marne szanse na uzyskanie alimentów od byłego. Chyba, że chcesz walczyć. Jednak sądy nie są takie głupi. Jeśli weźmiesz adwokata to znaczy, że cię stać i masz pieniądze. Mąż to wykorzysta. Poszukaj sobie roboty i żyj własnym życiem i daj spokój byłemu. Nie jesteście rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×