Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chce dzidzie

nudnosci od ktorego tygodnia mialyscie,ile trwaly

Polecane posty

Gość karolinka 13
Ja w ciży nie miałam żadnych nudności ani wymiotów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a mi było niedobrze 4-5 tydzień, ale bez wymiotów, a teraz już nic :( Czy to powód do zmartwienia? Dodam, że nie mam zachcianek kulinarnych, wręcz przeciwnie brak apetytu - jem na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja miałam mdłości i wymioty od 6tc do 16. Wymiotowałam od rana do nocy, nic praktycznie nie jadłam i nie piłam. 3 razy byłam w szpitalu z powodu odwodnienia. Schudłam ponad 10kg bo nic nie mogłam jeść. Czasami nawet zdarzało się tak, że wymiotowałam cały dzień i całą noc. Nie miałam czym więc jak czułam, że mnie łapie to piłam wodę żeby chociaż tym a nie tą palącą żółcią wymiotować(miałam strasznie poraniony przełyk przez to). Strasznie się wymęczyłam i najgorszemu wrogowi tego nie życzę przez co ja przeszłam. Od samego początku byłam na l4, nawet nie wyobrażam sobie, że chodziłabym do pracy. Teraz jestem już w 24tc i na szczęście jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja miałam mdłości i wymioty od 6tc do 16. Wymiotowałam od rana do nocy, nic praktycznie nie jadłam i nie piłam. 3 razy byłam w szpitalu z powodu odwodnienia. Schudłam ponad 10kg bo nic nie mogłam jeść. Czasami nawet zdarzało się tak, że wymiotowałam cały dzień i całą noc. Nie miałam czym więc jak czułam, że mnie łapie to piłam wodę żeby chociaż tym a nie tą palącą żółcią wymiotować(miałam strasznie poraniony przełyk przez to). Strasznie się wymęczyłam i najgorszemu wrogowi tego nie życzę przez co ja przeszłam. Od samego początku byłam na l4, nawet nie wyobrażam sobie, że chodziłabym do pracy. Teraz jestem już w 24tc i na szczęście jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myface
I znowu ja 16 tydzień i jest coraz lepiej mdłości zdarzają się tylko nad ranem i późnym wieczorem czyli małymi kroczkami odchodzą te paskudne dolegliwości.Czasem czuję już :) jak maleństwo się ruszy i lepiej na serduszku się robi :) wtedy zapominam o wszystkich bolączkach to cud takie maleństwo.Oby do grudnia a później będziemy już razem , Kruszynka i Ja .Wszystkim Kobietkom życzę duuużo ZDRÓWKA i WYTRWAŁOŚCI :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobity Ja jestem w 9 tygodniu ciązy i mdłości to nic w porównanu z ciągłymi wymiotami które mne nękają. z samego rana jak otworze oczy musze biec do toalety. tak potrafi być cały dzień... Mam nadzieje, że to szybko minie bo jestem na wykończeniu. schudałm już 1 kg ale odkryłam ze jak tylko zaczyna mnie kręcić w zołądku to bardzo dobrze działają wafle ryżowe... Może którejś z was tez pomogą :) Powodzenia i trzymam za was wszystkie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benjamin Roberts 912
miałam nudności od 4 tygodnia ciaży aż do porodu ... Jak urodziłam to przeszło wszystko, nudnosci , bóle , itp :) Całą ciążę sie meczyłam, bo ani razu nie zwymiotowałam , a te okropne nudności były jak tylko rano otworzyłam oczy az do wieczora. Miałam tylko odruchy wymiotne i marzyłam żeby zwymiotowac. Między innymi dlatego mam chyba blokadę psychiczną żeby zajsć znowu w ciazę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue c
od 8tc do rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja je mam od 5t plus kilka dni zawsze miewam je rano ale nie sa az tak bardzo uciazliwe nie chce by sie pogorszyly i nie chce wymiotow :( dzis wlasnie skonczylam pelne 7 t. zobaczymy co to dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvandeczka
Miałam jakos tak od 6-7 tygodnia, w 12 tygodniu się zaczęło uspokajać, w 14 już było OK. Nie musiałam wymiotowac, tylko mnie muliło, choć to tez potrafi skutecznie uprzykrzyc życie. Metode na to mialam taką, że dużo czasu poswięcałam na jedzenie. Muliło mnie przed i po, więc starałam sie jak najwiecej czasu spedzać - jedząc :P Lekkie rzeczy, pomału. Z napojów smakowała mi herbata z cytryną, ewentualnie woda goraca z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis22
Ja w pierwszej ciąży wymiotowałam okropnie do godz 14 później było ok i tak do 5 miesiąca.Teraz jestem w ciąży po raz drugi(8 tydz.) i wymiotuję od 4 tyg.najczęściej tylko rano,ale za to przez cały dzień mnie okropnie mdli.Schudłam 4 kilo,prawie nic nie jem,jestem strasznie słaba.Gdyby nie mąż to nie wiem jakbym sobie poradziła.Nie mam siły zająć się starszym dzieckiem.Codziennie modlę się,żeby te męczarnie się skończyły,ale pocieszam się,że wymioty to dobry znak dla ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 9
Jestem w 9 tygodniu ciazy wymiotuje juz 3 tygodnie,chudlam 6 kg. Leze calymi dniami w lozku bo nie mam sily wstac pije wode i jem kisiel nie mam sily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaa1
Ja od 5 tygodnia do 16 tyg codziennie. Później raz na 3 dni dziś jestem w 21 tc i nie wymiotuje od tygodnia ale mam mega mdłości i zero siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7-12 każda ciąża jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 10 tc mdłości mam od 6 tc zaczęły się na wakacjach w Grecji pierwszy tydzień był najgorszy prawie nic nie jadłam wymiotowałam nawet wodą a było bardzo gorąco więc najadłam się strachu ale na szczęście wszystko było ok, od początku ciąży schudłam 5 kg. Oprócz tego choroba lokomocyjna która okropnie się nasiliła :/ No i w 9 tc zaczęły się jeszcze migreny... koszmar jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efta
Moje mdłości zaczęły się od ok 7 tc. Aktualnie jestem w 14 tc i juz nie odczuwam tego tak jak wcześniej. Zapachy mi już tak nie przeszkadzają ,nie mdli mnie cały dzień,tylko wtedy gdy jestem bardzo głodna. Wcześniej było tragicznie mimo iż nie wymiotowałam to od południa do wieczora praktycznie tylko leżałam. Nie mogłam ugotować obiadu ,zrobić czegoś w kuchni ,umyć naczyń. Jedzenie było torturą ale się zmuszałam żeby nie chudnąć by uniknąć późniejszych napadów głodu. Ciągle odrzuca mnie od niektórych produktów,ale w ciąży to norma więc jem to co mogę. Takie okropne mdłości minęły ok 12 tygodnia. W 13 pojawiały się sporadycznie,teraz tylko gdy jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×