Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośkafdtyhdghd

płakac mi sie chce..

Polecane posty

Gość gośkafdtyhdghd

dzisiaj byłam u siostry mojego eks..on juz ma kogos..ale to co usyłszałam to przeszło wszystko..podobno ze wszystkimi sie kóci jest chamski i nie miły..nie wraca na noce do domu no ale nie wane..juz go nie kocham i w sumie to tylko troszke mi sie przykro zrobiło.. chciałabym sie do kogos przytulic..zasnac w ramionach ..meskich..poznałam kogos ,bylismy razem na randce..ale narazie to jest ttylko przyjazn on jet bardzo zajety..a ja tak bardzo chciałąbym sie do niego przytulic........chyba siep opłacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefony istnieją zadzwonić nie zaszkodzi może to nie to to samo co przytulenie ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
juz rozmawiałm z tym nowym kolesiem dziisaj..ale od połtorej miesiaca jestem sama..boli... mimo tego ze ten nowy codzienie pisze rano i wieczorem i na gg i w ogole..ale to dopiero przyjazn..a ja chce sie przytulic,zapomniec o wszystkich kłopotach i zasnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie znajdziesz sobie kogoś kto nie będzie widział świata poza Tobą i będzie tulił kiedy zapragniesz. Nie smuć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
;) dziekuje za miłe słowa ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
przykro mi sie zrobiło jak rozmawiałam z jego siosrta.powiedizała ze nigdy taki nie był (ten moj eks) ze ma wszystko w dupie ze chyba sie w cos wplatał.... nie rozumiem dla czego tak sie stało to był pogodny człowiek,..czy ta nowa go tak zmieniła?..roztalismy sie po kłotni ..i on ja pozanał bardzo szybko.. wiec jak sie dowiediząłm ze ktos jest inny to odsunełam sie i zajełam swoim zyciem poznałam kogos i teraz czekam na rozwój sytuacji.. a wiadomo ze na poczatku jest dystans.. z tamym byłam 3 lata wiedzielismy o osbie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa
niestety tak jest po rozstaniu ciężko Ci ale może zajmij się czymś obejrzyj jakąś komedię spotkaj się ze znajomymi na piwo nie rozmawiaj o nim bo do konca Ci jeszcze nie przeszło... skoro się tak zachowuje to idiota.... a jeśli chodzi o tamtego to niczego nie przyspieszaj facet lubi zdobywać a jak podasz mu się na talerzu to może przestać mu zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa
pewnie to przez to rozstanie się tak zachowuje nie może zapomniec tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
nie no napewno i dlatego ze nie mogł o mnie zapomniec to po tygodzniu znalazł sobie nowa panne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa
to nie świadczy o tym że o tobie nei myśli znalazł nową bo chce zapomnieć... bo mu ciężko.. ale wydaje mi się że wciąż mysli 3 lata to kupa czasu nie da się tak w tydzien zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
nie jestesmy ze soba od 1.5 miesiaca..po roztaniu był tylko po swoje rzeczy i potem cos porzycyzc i zapytać co u mnie a potem cisza przez miesiac a teraz w ten piatek pisał co słychac ale nieodpisąłam.. mam plany z nowym bo wierze w to ze wszystko trzeba zostawic przeznaczeniu i nie bede o byłego walczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa
ja ci nie doradzam żebyś walczyła tylko próbuję wytłumaczyć jego zachowanie że może to jest pwodem że nie może zapomnieć dobrze robisz że nie chcesz się mu narzucać może z tym nowym wyjdzie a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
mam 24 lata..a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa
tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowa
a do tego nowego coś cię ciągnie podoa ci się czy to dlatego bo hcesz kogoś mieć się z nim umawiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
ten nowy koles.jest narazie poprostu boski..madry,uśmiechniety,przytojny.. ale to narazie obcy człowiek,chociaz juz duzo wie o mnie.. ja wiem ze oni lubia zdobywac..a ja tak bardzo chciałabym po poprostu zeby przyjechał i zebym mogła sie do niego przytulic..poczuc sie jak mała dziewczynka w silnych ramionach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to delikatny zapach
poltora miesiaca sama ja piehdole idz sie pochlastaj albo nie wiem skocz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
ile masz lat autorko? jak mozna si epo 1 klotni rozstac??? nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
słuchaj jak sie z kims planuje przyszłosc a potem wszystko nagle pada.jak juz nie budzisz sie oło tej osoby to jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
sama tego nie rozumiem..poprostu tak wyszło..przeciez to nie moj wina to on podja taka decyzje moze to był tylko pretekst..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
wiesz, ja czasami sie kloce z facetem, ale zawsze mozna dosc do porozumeinia jesli obie strony kochaja... autorko po prostu czuje ze jestes jeszcze mloda, a twoj byly facet moze nei dojrzaly do zwiazku(powaznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
ja to wiem przezciez dlatego nie walcze o niego i nie odzywam sie..poprostu jesli by mni kochał to szukałby kontaktu.. dlatego ide do przodu tylko ze bvrakuje mi oparcia..bo ten nowy facet to dopiero przyjaciel..a ja chciałąbym zeby był kims wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
btw, nie chce cie krytykowac, ale troche to dziecinne ze spotykasz sie z siostra bylego:P i wypytujesz go o jego zycie.... naprawde uwazam ze to niedojrzale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
nie to nie jest tak ze wypytuje.ja jestem matka chcrzestna corki jego siostry..i byłam bo mała ma urodizny.. i poprotu tak wyszło ze ona zaczeła mowiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
szybko sie odkochujesz i zakochujesz ponownie.. nie szukaj milosci na sile... wiadomo ze czasmi brak jest ci bliskosci, ale chyba masz przyjaciol z ktorymi mozesz pogadac, i wyplakac sie, przytulic wnioskuje ze nie maz nawet 18lat i stad twoje podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkafdtyhdghd
mam 24 lata ,tylko ze ja sie juz nie zakochałąm w tym nowym.poprostu jest przyjacielem..a ja chciałąbym cos do niego poczuc i przytulic sie do niego i zapomniec o tym co mnie spotkało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
sorki, masz 24lata, nie doczytalam, moj blad.. najlepiej zapomnij o tamtym zwiazku, badz kolezanka poprostu i matka chestna tego dziecka, ale zycie osobiste bylego sobie podaruj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
ja po rozstaniu (kawal czasu uplynelo juz) wogole nie szukalam zwiazku, brakowalo mi czest kogos bliskiego,wiem jak to jest, maialm duzo czasu na przemyslenia i zaczelam byc szczesliwa z tym co mialam( przyjacio, ktorzy mneio nigdy nei opuscili) i nawet nei wiadomokeidy milosc przyszla...... prawdziwa, teraz to juz wiem:) jestesmy razem 2,5roku i jestem very happy:) :):) przyjazn to bardzo duzo, szanuj to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×