Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

Irmina imię dla dziewczynki

Polecane posty

mamy zamiar tak dać na imię naszej córeczce(jeżeli okaże się że ten ktoś kto siedzi w moim brzuchu to dziewczynka) Co sądzicie? wg mnie pasuje i do małej dziewczynki i do dorosłej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafia
Mi sie niepodoba.Imie dla dziewczynki ?? Chyba dla 100-letniej czarownicy.Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Ciocia ma znajomą Irmine spoko babeczka:) mi sie podoba imie Daria ale mojemu meżowi nie bardzo:( bo ma na imie Darek i uwaza ze tak glupio a mi wrecz przeciwnie i dupa jasiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111
Daria też mi sie podoba Irmina-znam dziewczyne o tym imieniu i chyba się przyzwyczaiłam do tego imienia,w sumie nie mam zdania,najgorsze nie jest a ma sie podobac Tobie i mężowi a nie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Znałam kiedyś dziewczynę o tym imieniu i była sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z miliona
Świtne imie , jak bedę miała córcie tak ja nazwe . Znam fajna babeczke o takim imienieu . Mnie jeszcze Nina sie podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja się boję tego zdrobnienia Irka... nie mam innego poysłu dla dziewczynki, dla chłopca wybraliśmy Wiktor i to już na 100% mój mąż jest Irminą zachwycony natomiast ja mam mieszane uczucia juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_sz
moja żonka ma na imię Irminka, to ładne imię dla wyjątkowych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
piekne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmin
Mi moje imię sie bardzo podoba. jest oryginalne, więc w szkole jestem jedyna. SUPER IMIĘ!!!!! PS Do serafii - To wcale nie jest imię dla czarownicy, bo dla małej dzoewczynki tez się nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Daria hehe :), a dla dziewczynki podoba mi się: Melissa- Meliska Julia Blanka Anastazja- Nastka Antosia Natasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345olga
A jak Wam się podoba imię Liwia? Gdyby się okazało, że to dziewczynka, marze o tym, żeby tak właśnie ja nazwać... ale mój mąż upiera się na Ewę... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuuulllaa
Irmina mi się podoba.ja bym córce dała:Gabrysia,Maria,Alicja,Ania,Laura,Paulina,Zofia lub Zuzia. a dla syna:Gabriel,Mikołaj,Patryk..i chyba tyle ;p wiekm że będziemy mieli problem z decyzją ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.ll..l.l.l...
moja córeczka ma na imie Irminka a zdrobnienie to nie irka Inka uwazam ze jest bardzo słodkie i ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .l.ll..l.l.l...
tzn zdrobnienie to Inka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinaaniM
Jako posiadaczka tego imienia mogę powiedzieć, - patrząc w przyszłość - że nie każdemu takie imię "służy". Kiedy jest się jedyną w okolicy o takim imieniu i kiedy przedstawianie się z czasem zaczyna być koszmarem, kiedy po trzecim powtórzeniu imienia znów słyszysz "jaaak?!" to przestaje być miło. Trochę to deprymujące... Czy jest ładne? Kwestia gustu. Kiedy do mnie bliscy mówią pełnym imieniem dreszcze przechodzą mi po plecach. Ale zdrobnienia - Mina, Minka, Inka - uważam za przyjemne. ;) No ale zawsze znajdzie się ktoś kto zechce nazwać mnie Irmą, co rzeczywiście pasuje do 100 letniej czarownicy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catwoman28
Nadałam to imię mojej córce, urodzonej w 2012 r. Podobało mi się od wielu lat, nie miałam dylematu z wyborem. Brzmi trochę jak za czasów "Starej Baśni" :) moim zdaniem, piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie nie podoba
ale znam 12 latke irminę i miła z niej dziewczynka i zadowolona ze swojego imienia. Ja nie wiem jak nazwać przyszłą córkę o ile to bedzie córka. Chciałabym coś oryginalnego ale nie wydziwianego. Jak na razie wymyśliłam Antoninę, Anastazję albo Klarę, ale żadne do mnie tak w 100% nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfgsbb
okropne tez kojarzy mi sie z czarownicą albo cyganką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja cora jest irminka. od dziecka bardzo mi sie to imie podobalo i tak tez sie stalo, ze nazwalam moja mala czerepe wlasnie tak. poczytalam cos o znaczeniu imienia i okazuje sie, ze bezblednie pasuje do mojej corki: czarny charakterek, ha ha. a co do irminy jako czarownicy: wiele osob mi powiedzialo, ze to imie brzmi jak takie bardzo stare, wiec mozliwe, ze niektorzy kojaza je z czarownicami. haha dla mnie najladniejsze ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela to Irmina, wolamy na nia Irma, zeczeiscie sredni to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Greta ? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma tak na imię,wołamy na nią Inia,Irminka,Iniulka,to imię jest super(jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziewczynki niekoniecznie, ale dla chłopca idealne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tante
Piękne imię, nietuzinkowe ma w sobie coś innego, magicznego. Znałam Irminę i bardzo fajna sympatyczna dziewczyna, do tego szalenie atrakcyjna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Mamy z Mężem Synka o imieniu Mikołaj ...lecz Zaczęliśmy Myśleć nad 2gim dzieckiem :-) Jeśli los się do nas uśmiechnie :-) to nasze dziecko Będzie nosiło imię "Borys" lub właśnie "Irmina" :-) ...podobają Mi się jeszcze Alicja, Aniela, Gaja i Oskar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kireea
Moje imie w dorosłym życiu daje mi pewną powage, bo to dosyć poważne imie, w dzieciństwie zbudowało charakter. Nauczyło mnie to też że wśród kasiek czy asiek, najszybciej zapamiętywano włąsnie moje imie. mimo że często musiałam je popwtarzać po kikanaście razy. Jednak mimo że jestem już 30 letnią kobietą niecierpie gdy ktokolwiek zwraca się do mnie "IRMINO" Jestem Irminka, Irminuś..i tak dalej(nigdy Irma), pewna siebie nigdy skromna. Polecam to imię (nieskromnie) bo w pewnym sensie wyjątkowe imie jest dla wyjątkowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To imię dla osoby o silnym charakterze, a tego dziś nie wiesz. Oby nie była idiotką jak wcześniejsza respondentka. Pozdrawiam Irma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×