Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta zielonooka

Nie wiem co o tym myśleć, pomóżcie.. proszę...

Polecane posty

Gość Kobieta zielonooka

Znalazłam się w sytuacji nie do końca wiem jakiej.... Zacznę od tego. Mam męża i mam kumpla. Mój kumpel ma żonę. Jak się poznaliśmy, byliśmy już w swoich związkach małżeńskich. Od jakiegoś czasu jesteśmy z kumplem coraz bliżej, ale rzecz jasna wszystko jest OK, zero kontaktów fizycznych. Przyznam, że było wiele tekstów o zabariweniu flirtu, adoracji itp. Myślałam, że to "samo wychodzi" ot tak. Dziś rozmawiałam z nim o paru koleżankach i mówię, że to wcale nie takie proste nawiązać bliższe kontakty z kobietami. A on na to, że to całkowicie naturalne,że łatwiej dogadać się kobiecie i mężczyźnie, że może wpleść się element adoracji, flirtu... Szczerze mówiąc myślałam, że z jego strony to wszystko wobec mnie jest nieświadome, widać, myliłam się. Jego stosunki z żoną są niby bardzo dobre, ale z drugiej strony dowiedziałam się jeszcze czegoś dziwniejszego. Oboje z pasją uprawiamy pewne hobby, takie para zawodowe. Współpracujemy na tym polu od jakiegoś czasu, a dziś dowiedziałam się, że jego żona też to uprawia, a on to robi ze mną a nie z nią. Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka bajka bajka
typowe!!!!! szuka siweżego mięcha. facet jak dziecko cieszy nowa zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ktoś jeszcze jakieś
refleksje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogranicz kontakty z tym kumplem, bo kiedy ktoś odkryje, że flirtujecie stracisz koleżankę, kumpla, a w Twoim małżeństwie może się pogorszyć. Zastanów się, czy ten niewinny flirt jest tego wart. Na pewno, kiedy będzie on spedzal wiecej czasu, niż z Toba, koleżanka to zauważy i może powstać bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×