Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Zalecam ostrożność podczas sezonu letniego.

Polecane posty

Robi się cieplej i coraz cieplej...zbliża się lato. Podczas sezonu letniego przy wzdłuż dróg na terenie całej Polski ustawiają się prostytuki. Ile ich jest ? W sumie około 13 tysięcy. Wielu zmęczonych upałem i długą drogą Panów decyduje się skorzystać z ich usług i podejrzewam że w tym roku będzie podobnie. Dlatego też postanowiłem napisać post który w tej chwili czytacie. Otóż wspomniane wyżej prostytuki to żywe bomby biologiczne. Sekszą się z każdym chętnym klientem, a ich klientelę stanowią często nie tylko Polacy lecz również Panowie z Ukrainy objętej epidemią HIV (na Ukrainie wirusem HIV zarażonych jest około 400 tysięcy ludzi). Ponad to, korzystanie z usług prostytutek jest jednoznaczne z finansowym wspieraniem zjawiska prostytucji oraz przyciąganiem na pobocza ulic kolejnych młodych dziewczyn. Dlatego, z powodów wyżej wymienionych, odradzam wam Panowie kontakty z prostytukami (zarówno tymi praującymi na ulicy, jak i tymi pracującymi w agencjach towarzyskich i prywatnych mieszkaniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
ja również. zachęcam mężczyzn do niekorzystania z wyżej wymienionej usługi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×