Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olivcia

zaoczne LO

Polecane posty

Mam 17 lat (skończone) jestem obecnie w 1 klasie zawodowej na kierunku fryzjerka. I chcę od września iśc do Katolika LO niepublicznego zaocznie . Wiem ,że bede miala rok w plecy.. Tak wiec moje pytania: -czy mimo nie skonczonych 18 lat mogę iśc zaocznie? -jedyne świadectwo jakie musze tam zaniesc to ukonczenie gimnazjum? - czy słyszeliscie cos o takich szkołach? Jak wygląda tam nauka,czy są duże grupki zazwyczaj? Bardzo zależy mi na średnim.. przejrzałam na oczy nie chce byc w szkole zawodowej.. to nie dla mnie . Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie możesz iść do szkoły zaocznie ponieważ nie masz jeszcze 18 lat. Żeby uczyć się zaocznie lub wieczorowo musisz mieć przynajmniej rocznikiem 18, więc najwcześniej możesz się zapisać do takiej szkoły w styczniu 2010 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Mój chłopak własnie kończy zaoczne LO,teraz czeka go matura. Wszystko odbywa się tak samo jak w normalnym,klasy tez około 30osobowe,a nie małe gruby,tyle,że zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu,popołudniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurdeee
Od kiedy tak jest, że nie możesz uczyć się zaocznie jeśli nie masz ukończonych 18 lat? Moja koleżanka skończyła zaocznie ekonomik i z pewnością nie miała 18 lat kiedy rozpoczynała tam naukę. Ale to faktycznie było dawno temu, jeszcze przed reformą oświaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×