Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzieciaczek.

czemu po depilacji woskiem nogi nie są gładkie??

Polecane posty

Gość dzieciaczek.

zawsze golilam maszynka, a teraz wybralam sie do kosmetyczki na wosk, zapuszczalam sie przez 2 tygodnie, od razu po zabiegu moje nogi nie byly gladkie, czy to dlatego ze jeszcze wszystkie nie odrosly czy moze dlatego, ze ten wosk mi je pourywal?? owlosienie mam raczej mocne, i sie zastanawiam czy jest sens z tym woskiem, chcialabym kupic sobie zestaw do woskowania ale czy warto tracic kase?? czy po kilku zabiegach nogi beda gladkie, czy zawsze bede taka "drapiąca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczek.
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczek.
bardzo prosze kochane odpowiedzcie, musze sie do jutra zdecydowac czy chce sobie kupic ten zestaw a to kwestia ok 100 zl, czy ja jestem po prostu takim typem ze mi sie wloski urywaja, czy to tak za pierwszym razem czy moze blad w sztuce kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczek.
kurcze zawsze tyle osob tu pisze ze do depilacji uzywa wosku a teraz nie ma nikogo??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze za krotko zapuszczalas i po prostu odrastaja te wloski, ktore wczesniej zgolilas. Moja przyjaciolka depiluje nogi od ladnych paru lat i ma dosc dlugo gladkie. poza tym rosnie jej mniej wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczek.
dziekuje za odp:) no wlasnie mnie kusi mnie perspektywa slabszych wloskow no ale jednak mam dylemat, bo policzylam sobie ze to koszt 130 zl wiec szkoda tak w bloto wyrzucic jesli sie okaze ze nigdy po wosku nie bede miala gladkich poza tym studiuje kosmetologie i bede mila niedlugo na zajeciach depilacje woskiem wiec mam nadzieje ze bede wiedziala jak i co robic aby nic nie popsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abricot
ja sobie sama woskiem usuwam, ale takim zwykłym z drogerii, ok.20 zł i jest w miare ok. tzn ja mam owłosienie raczej nikłe, delikatne i jasne, zapuszczając pensetą wyrywam co ciemniejsze i grubsze a potem reszte wosiem jak juz podrosna ale nie wszystko bierze, mozliwe ze dlatego wlansie ze sa taie cienkie i slabe, wiec dogalam je zwyczajnie zyletka:) nogi sa gladkie do momentu az te zgolone nie zaczyjana szybciej odrastac:/ generalnie jednak mam ich mniej i slabsze niz jak tylko golilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem zawsze beda \"niegladkie\", ja sama jestem za depilatorem/woskiem, ale niektore wlosy nie wyrywaja sie z cebulka a jedynie lamia i po jakims czasie mozesz zobaczyc gdzieniegdzie wloski (to beda rosly te ktore sie zlamaly) :) a gdzieindziej gladziudkie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiujesz kosmetologie i
musisz pytac na forum? smiech na sali doslownie... na wosk sie wlosy hoduje dłuzej niz 2 tyg. poza tym po tym osttanim twoim goleniu nie wszystkie ci zdazyly odrosnac a nawet jesli to byly zbyt krotkie zeby wosk mogl je zlapac...jesli sie uswa woskiem wlosy regularnie to odrastaja słabsze i ciensze a z czasem czesc w ogole nie odrasta wiec po prostu jest ich mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczek.
do "studiujesz kosmetologie i" jestem na pierwszym roku i przeciez napisalam ze depilacje woskiem dopiero bede miala:/ Ty rozumiem zaczynajac studia wszystko juz umialas co bedzie na kolejnych latach tak? Hodowalam 2 tygodnie bo tak mi kazala zrobic kosmetyczka do ktorej poszlam na wosk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×