Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdkjkjdfkdjsfh

Czy z takim charakterem odnajdę szczęście?

Polecane posty

Gość kdkjkjdfkdjsfh

- Jestem wybredna, wymagająca - Pociągają mnie niegrzeczni chłopcy - tylko z takimi się zadawałam, maczo.... - Gdy się zakocham i muszę zakończyć dla własnego dobra związek bardzo cierpię, a zakochuję się mocno. Jestem niezdecydowana, nie potrafię znaleźć grzecznego, spokojnego chłopaka, który zapewnił by mi dobrą przyszłość... Bo po prostu tacy mnie nie kręcą.... I chyba ja też takich nie interesuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosnij dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie prawdopodobnie
juz niedlugo sie powiesisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkjkjdfkdjsfh
Ciekawe jak niby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
jeśli dalej będziesz latac za draniami z majtkami w zębach, to będziesz sama. Tylko ci się wydaje, ze żli chłopcy są tacy fajni-spróbuj z nimi byc w związku, żyć na co dzień, wychowywac dzieci, to ci się odechce. Z draniami człowiek się bawi i romansuje, a z normalnymi, miłymi tworzy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkjkjdfkdjsfh
Też już zaczynam wątpić czy poznam kiedyś mądrego chopaka. Z jednym takim chodziłam to denerwował mnie i... zerwałam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkjkjdfkdjsfh
Tylko co zrobić jak się drania pokocha? 😭😭😭😭😭 Na początku taki charakter nie przeszkadza, jest ciekwie. A później jak się człowiek zaangażuje, próbuje takiego zmienić. Marzy o tym,żeby już tak nie rozrabiał - po to żeby stworzyć związek. Jednak to się chyba nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, jesli masz takie upodobania, to powiem Ci jedno: nawet jakbys zwiazala sie z jakims porzadnym mezczyzna, to spodziewam sie, ze przedzej czy pozniej tylko bys go krzywdzila i nadal uganiala sie za draniami... Lepiej sobie odpusc, albo dorosnij. Szkoda zebys zmarnowala komus zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Probujesz zmienić drania w pantofla? To może od razu weż grzecznego, to nie będziesz musiała go zmieniac..proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkjkjdfkdjsfh
Ja się nie uganiam za draniami. Raczej to oni za mną. A ja na nich zwracam uwagę. Widać przeciwieństwa się przyciągają :O Tak przyznaję, jeśli związałabym się z grzecznym chłopakiem to pewnie nie wytrzymałabym długo... Beznadzieja totalna ... Czeka mnie masa krótkotrwałych związków i pod koniec życia Dom Pomocy Społecznej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkjkjdfkdjsfh
Tak, mam teraz drania. Początkowo nie traktowałam tego związku poważnie bo wiedziałam że z takim chłopakiem przyszłości się nie układa. Jednak to on sam zaczął się przy mnie zmieniać. Jest hmmm grzeczny... Tylko zastanawiam się czy to nie aby chwilowe :O I jak np. Wyjdę za niego i on będzie już mnie miał, nie powróci do starych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkjkjdfkdjsfh
Ewelino a Twój chłopak/mąż też był niegrzeczny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasa
pewnie że znajdziesz faceta wyrucha cię zostawi z dzieckiem i będziesz do konca życia sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×