Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemco robic

Prosze przeczytajcie

Polecane posty

Gość niewiemco robic

Czy wybaczylybyscie facetowi z ktorym sie spootykacie ale wlasciwie nie ma konkretnych planow na przyszlosc jakby wam pewnego dnia napisal ze z kims przez gg pisze i chyba sie z nia kiedys umowi a za 2 dni dzwonil ze zaluje i ze nie moze beze mnie wytrzymac i przez 2 tygodnie ciagle pisze dzwoni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale ten facet jest chyba niedojrzaly emocjonalnie i sam nie wie czego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
a chcesz miec chlopa, któremu wedle nastroju bedzie sie chcialo z Tobą być lub nie? Zalezy Ci na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chamskie
to było z jego strony, ale skoro 2 tygodnie go przetrzymałaś to może chłopina ma już z swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
wogule to duzo nas dzieli miedzy innymi wiek i on mi powiedzial ze chcial sprobowac z kims w swoim wieku mial nadzieje ze da rade zapomniec ale ciagle o mnie mysli i ze wie ze za bledy sie placiu ale bardzo tego zaluje,a teraz chce wrocic ale nie nalega,tylko ciagle pisze co u mnie jak sie czuje i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
ile ma lat? Jesteś pewna , że jest po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
ja 20 on 31. tak jestem pewna ze po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
nie bede sie wymądrzać, i tak zrobisz jak chcesz, ale to rzeczywiscie spora róznica wieku, on bedzie się tylko starzał a Ty będziesz miała znajomych np ze studiów, pelnych zycia i pięknych, on obciąża Cie teraz swoim życiem, swoim nieudanym zwiazkiem, po co Ci to? W Twoim wieku mozesz przebierać. On ma swoje nawyki, przyzwyczajenia, nie da się już zmienić, bedzie Ciebie zmieniał pod siebie, nie współpracował. Ja bym dała sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
chantall27 masz troche racji.ale teraz mi chodzi czy mozna to wybaczyc co zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
wiadomo ze on tez by musial cos zmienic.bo jesli nie to ja nie chce byc z nim tak ze ja cos daje ciagle a on nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe_jak_typowe
co mu dajesz takiego, poświęcasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
no wiesz nie kazda 20 latka zgodzila by sie byc na powaznie z facetem po 30 ktory ma jeszcze syna na utrzymaniu i ktorym jako ojciec ma obowiazek sie zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
fakt ze kiedys jak mnie wkurzyl spotkalam sie z jednym kolesiem.ale tak tylko pogadac niezobowiazujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
:( ja juzniewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkhgkgjghjghjg
kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 lat, mój facet 35, jestesmy para od 3 lat i jest super! Tez na poczatku próbowal sie bronic przed tym uczuciem, bo myslal, ze róznica wieku jest za duza! Bzdura! Jezeli go kochasz i czujesz, ze moglabys z nim spedzic reszte zycia to daj mu kolejna szanse! Moj tez sie boi, ze go zostawie dla mlodszego itp, ale ja go zapewniam, ze jest jedynym, najwazniejszym i najwspanialszym facetem w moim zyciu! Ostatnio zaczelam studia, strasznie sie bal, ze kogos sobie tam znajde, ale wiesz co? Chlopcy na studiach to gówniarze i nie dorastaja mu do piet. Porozmawiaj z nim szczerze, powiedz, ze ko kochasz i chcesz z nim byc i ze jezeli jeszcze raz wywinie ci taki numer, ze sie umówi z kims innym czy cos to koniec z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkhgkgjghjghjg
no w sumie masz racje faceci ze studiow mnie nie pociagaja. z nim mi jest dobrze. moge mu wybaczyc ale jesli to ma byc spotykanie bez zobowiazan to nie bede sie w to pakowac. moze poczekam jak to bedzie bo jesli mu zalezy to sie postara tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic
tak myslisz ze ta roznica wieku jest ok i ze moge mu wybaczyc? mysle ze on z nia tylko pisal i mnie nie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemco robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×