Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Still Champ

Skończyłem dobre studia i spotykam się z kosmetyczką

Polecane posty

Gość Still Champ

Skończyłem prawo na UW, spotykam się z kosmetyczką w której się zakochałem :) Świetna dziewczyna, tylko co ludzie powiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ciebie to obchodzi co inni powiedzą/pomyślą? to Ty i Twoja wybranka macie być szczęśliwi a nie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę - ludźmi się przejmujesz?! Ja Ci napiszę ze jesteś ciota i pedeał - to się tym przejmiesz??? Kochasz dziewczynę to co Cię obchodzi co inni powiedzą wal to i tyle... chyba sam wiesz co dla Ciebie najlepsze a nie inni, i nie wierzą że ktos tak mało inteligentny skończył prawo na UW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi jesteś
czy to ważne co ludzie pomyślą? ja też skończyłam prawo a teraz stworzyłam związek i firmę z mężczyzną który ma maturę i wiedzie nam sie wspaniale, głównie dzięki jego głowie do interesów... ja zapewniam tylko oprawę administracyjno-prawna.. nie wykształcenie świadczy o człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś skończył Politechnikę Poznańską wydział Budowa Maszyn, to byłbyś gościu, ale prawo, byle idiota potrafi wykuć na pamięć paragrafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, ale Architertura na polibudzie to było moje marzenie i dobrze ,że marzenie, bo gówno się znam na cegłach i betonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie
UMK jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami to ma znaczenie
a czasami nie ma. np. moja koleżanka wzięła slub ze swoim chłopakiem, parę lat temu - ona akurat wtedy studiowała chemię, on był po szkole zawodowej. wszyscy jej "znajomi" się smiali... przykre... oni byli szczęsliwi do czasu - bo on jak urodziło isę dziecko, to się rozpił :( są po rozwodzie. teraz ona ma tak dobrą pracę, że zarabia nie wiem dokłądnie ile, ale na rękę ma na pewno 4 000. ma drugiego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami to ma znaczenie
ja też skończyłam UMK :):) nie uważam, że jest najlepsze - poszłam na studia na UMK, bo akurat tam mój kierunek wysoko stoi w rankingach krajowych (wtedy był 3 na ok. 25 w kraju). a rankingi ogólne uczelni mnie nie interesowały, tylko kierunków. poszłam tam jednak głównie dlatego, że KOCHAM TO MIASTO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Still Champ
No dobra, wiem że głupi jestem i pytam. Dla mnie to nie ma w ogóle znaczenia, nie czuję się ani lepszy ani gorszy od obojętnie kogo, ale znam ludzi i będą swoje mówić. Nie przejmowałem się nigdy tymi opiniami, dalej się nie przejmuje ale mimo wszystko lepiej nie być tematem do plotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty godosz? Cwany jesteś i tyle. Dziewczyna kosmetyczka, zawsze ładny makijaż, nie musisz tracić kasiorki na fryzjera, gdzieś na przyjęcie pujdziesz, dziewczyna odstawiona, że innym kopara na tramki opada, Zawsze wiedziałem, że warszawioki to cwane chopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej a ja skonczylam
architekture i mam meza murarza bez matury - i co? p.s. maz jest cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, jak juz teraz masz takie dylematy,to znaczy ,ze w jakis sposob to ci przeszkadza.jak sie z nia ozenisz,to ona przestanie pracowac i ludzie zapomna, ze byla ''tylko'' kosmetyczka.po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz jej na rozkręcenie salonu i będzie się realizować jako pani właścicielka. Sam jeszcze skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże no i co z tego???:O ja studiuje kosmetologie, bede kosmetologiem i co niby gorsza jestem??? Zawód jak każdy inny, a jeśli myślicie,że w takiej szkole jest łatwo to mowię wam ze nie jest:O i to nie jest żadne robienie tipsów, make up itp... chyba ze dziewczyna skonczyla kurs dla kosmetyczek albo studium...ale jesli nawet to co??? chociaz bedzie zawsze zadbana i na zarobki napewno tez nie bedzie narzekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy krok niesie pokój
"głupi jesteś czy to ważne co ludzie pomyślą? ja też skończyłam prawo a teraz stworzyłam związek i firmę z mężczyzną który ma maturę i wiedzie nam sie wspaniale, " też jesteś głupia. jakbyś naprawdę miała to gdzieś to nie pisałabyś tak:) "a teraz stworzyłam związek i firmę z mężczyzną " masz rację wykształcenie nie świadczy o człowieku. min. w twoim przypadku. jak można stworzyć związek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×