Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfgg

Czy mu powiedzieć? przyznać się

Polecane posty

Gość hfgg

czy powiedzieć swojemu chłopakowi, ze mam bulimię? Ukrywam to. Jest bardzo ciężko, szczególnie, gdy po "ataku" mam strasznego dołka, myśli samobójcze...Kocham go, chciałabym z nim być, ale boję się, ze się przestraszy:( Poiwinnam się przyznać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
zrob to co ty chcesz i to jak czujesz. nie kieruj sie tym co ci ktos napisze. kieruj sie soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgg
:( ale to strasznie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyczka
wiesz... z bulimią jest o tyle problem, ze malo kto traktuje powaznie tą chorobe..dla wiekszosci sa to zaburzenia zwiazane z samą psychika ja tez jestem na cos chora :( spotykam sie z kims, ale chyba mu nigdy nie powiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
ja o chorobie nie powiedzialam i nie zaluje juz nie jestem z tym kims i ciesze sie ze o tym nie wiedzial nigdy nie wiadomo jak sie dalsze zycie potoczy teraz pewnie wszyscy by o tym wiedzieli a tak skoro uniknelam mowienia mu o tym nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipulinda
ja chorowałam na bulimię ale po długim leczeniu u psychiatry i psychologa wreszcie się z tej choroby uwolniłam. mój partner wiedział i bardzo mnie wspierał, może tez dlatego że bardzo mnie kocha pomagał mi w zwalczaniu bulimii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgg
Mam wrazenie, ze on by zrozumiał..Wie o depresji (bo na nią się leczyłam) ale o bulimii nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyczka
ja bym nie mowila.. depresja, bulimia.. jeszcze pomysli, ze jakas chora psychicznie jestes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipulinda
ważne jest tylko żeby przeczytał sobie np w necie o tej chorobie co to jest itp. jeśli cię kocha to zrozumie i będzie starał sie pomóc a i tobie będzie łatwiej walczyć z choroba wiedząc że masz kogoś z kim możesz o tym zawsze porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipulinda
storczyczka, bulimia jest w pewnym sensie chorobą psychiczna bo to wszystko w głowie siedzi ale nie ma sie czego wstydzić, ciebie jakby psychiatra wziął pod lupe pewnie też by coś znalazł. nie można wstydzić i ukrywać choroby szczególnie przed ukochaną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyczka
nie..psychiatra by nic nie znalazl mam powazniejszą chorobe, ale i tak o niej nie powiem jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgg
Nie wiem czy mu powiem..Nie tak dawno wyznał, że mnie kocha..Chcę walczyć..dla nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipulinda
dla mnie związek z ukochanym mężczyzną opia się przede wszystkim na zaufaniu i wspieraniu nawet w trudnych momentach, skoro ze swoim nie możesz porozmawiać o swojej chorobie to współczuję ci takiego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipulinda
to było do storczyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyczka
nie napisalam, ze nie moge :O czytaj uwazniej, uwazam, ze bulimia nie jest powazna choroba i o takiej rzeczy nie musi wiedziec jej chlopak co innego gdyby byla powaznie chora, uwazam, ze ludzie zbyt wyolbrzymiają bulimie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgg
To strszna choroba, gorsza od alkoholizmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyczka
po pierwsze to nie jest choroba,a zaburzenie.. nie przesadzaj :O straszny jest rak, guz i choroby, ktore niezaleznie od naszego postepowania sieją zniszczenie w organizmie :O to jest straszne... mysle, ze wiekszosc osob "chorujacych" na bulimie to po prostu sobie wmawia i robi z siebie ofiary losu :O wyszukujac bzdurnych chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×