Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepsimaniak

olej z wiesiołka

Polecane posty

od którego dnia cyklu i w jakiej ilości bierze się kapsułki z olejem wiesiołka?? Doczytałam się wielu różnych wersji. Jedna z nich mówi ze po 3 tabletki, inna że po 2 jeszcze inna że raz dziennie. Jedni pisza że od 1 dnia cyklu inny że od 5. Wiem na pewno że tylko do owulacji. W końcu jak jest z tym wiesiołkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l**
po co bierzesz olej z wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci nie powiem jak to jest
dokladnie, ale powiem ci jak bralam ja. Ja bralam od pierwszego dnia cyklu do owulacji po 4 kapsulki dziennie (rano dwie, wieczorem dwie). Bralam tylko do owulacji, poniewaz powiedziano mi, ze wiesiolek moze wywolac skurcze macicy. Dodam, ze bralam wiesiolek na poprawe sluzu plodnego, poniewaz staralismy sie o dzidzie, do tego tez bralam Castagnus (tez lek zilolowy, nie wiem czy o nim slyszalas). W ciaze zaszlam w drugim cyklu brania wiesiolka, a w pierwszym Castagnusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawka wiesiolka
jest umowna tzn. jak wezimiesz 2 kapsulki zamiast 1, albo 4 zamiast 2 to nic sie nie stanie - to tylko olej. I faktycznie bierze sie tylko do owulacji. Natomiast wbrew wszystkim obiegowym opiniom wiesiolek nie zwiększa plodności śluzu - tylko zwiększa samą ilość tego tego śluzu, za płodnośc sluzu odpowiedzialne sa estrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci nie powiem jak to jest
Zgadza sie, wiesiolek zwieksza ilosc plodnego sluzu czyli sluzu ciagnacego sie i przezroczystego, dzieki ktoremu latwiej sie transportowac ;) i przezyc plemnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×