Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Red_devil

Dlaczego on tak robi????

Polecane posty

Gość Red_devil

On dzwoni i pisze smsy kiedy chce, a gdy ja dzwonie do niego to w 9/10 przypadkach jest zajety i nie moze rozmawiac...nie jestem jakas natarczywa i nie dzwonie do niego co chwile. Albo jest jeszcze tak ze obieca ze zadzwoni i nie dzwoni, spoko nie siedze i nie czekam bo mam swoje zycie, ale np dzwoni na drugi dzien zaraz po przebudzeniu i daje mi do zrozumienia ze jestem pierwsza mysla w jego nowym dniu..pozniej ja dzwonie po poludniu spytac jak mu leci dzien i znwo slysze to samo ze zajety i nie moze rozmawiac...i pozniej znow dzwoni kiedy chce czyli za pare dni..no i jak to zinterpretowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red_devil
No wlasnie zawsze tak zamierzam ale pozniej jak dzwoni odbieram...nie umie sie ugryzc i nie odebrac...a mi sie tak zdaje ze on dzwoniac tylko sie upewnia czy ja dalej cos do niego a on mnie kurka olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragicznaaaa
gdy zadzwoni powiedz że jestes zajeta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
szczerze ja bym sie wkurzyla;'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red_devil
Oj wiem wiem, ale to nie tak latwo olac faceta, a od kom jestem jakos uzalezniona ale faktycznie najlepiej ja wylaczyc, co do wkurzania, pewnie ze mnie to denerwuje, ale zas jak slysze jego glos to wymiekam...ahh trza sie twardym stac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red_devil
A dla kobiety to chyba najgorsza rzecz poznac ze facetowi nie zalezy wiec pewnie dlatego jakos zaciskam zeby....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka
Red_devil => ja tez jak chcialam chlopakowi dogryzsc to probowalam jak najdluzej nie pisac lub wylaczyc telefon ale to bylo trudne bo zawsze myslalam ze ktos cos waznego mi napisze a ja przez niego wylaczylam fona;/....jedyny sposob to nie oddzwaniac i 1 nie pisac sms a jesli juz to odpisac zdawkowo....ne wolno pokazac za duzo facetowi bo wtedy faktycznie olewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna844
Odnawiam temat tylko teraz odwrotnie, wylaczylam telefon, po paru godz wlaczylam a tu od niego smsy ze z wyrzutami ze proboje sie dodzwonic a ja mam wyloczonego fona, no i co mu pozniej powiedziec ze czemu mialam wylaczonego, kurcze trudno go tak olac, korci mnie zeby cos odpisac, czy takie olewanie na dobre wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×