Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Purpurowaaa Łza

dlaczego wszyscy są tu popieprzeni?

Polecane posty

właciwe kobiety lubią właciwe rzeczy :) dziś się pomodlę żeby wylądował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko już jest, i dużo różnych serów ;) i nowe korale...zdradzę Ci że czerwony jaspis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezka widzisz księżyc przez okno, jest jakiś dziwny...muszę jutro Florka zapytać, czy to nie przypadkiem brak lodu tak działa. :( Na szczęście do Berlina na Schoenefeld mam 1,5 godziny, a na Mokotów chyba 6 :o Dziwny kraj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zónko kocham Ciebie Purpurowa to zwykła koleżanka :P :) dziś w pracy myślałem ze oszaleje... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żonko patrzyłem na kobiety w pracy z pożądaniem wyobrażałem w erotycznych uniesieniach.... myślałem zęby iść do ubikacji i go zwalić..... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma księżyca? :o Florek jutro nam to wyjaśni, sam go zapytam ;) Łezka...jako kobieta wiesz czego najbardziej mi brakuje, gdy nie ma tej pani, która ląduje jutro? jestem ciekaw czy wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to właśnie stara gwardia
ze sobą pisze. Pojebańcy krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...dziwny kraj :o byłem nie dawno w Ystat, tam wódki nie sprzedają prawie wcale, też dziwny kraj, ale rowery stoją pod domami bez łańcuchów. :classic_cool: kiedyś wyjechałem na tydzień z Anką do Zakopanego i nie zamknąłem wcale domu, nikt mi nic nie ukradł, tylko 13 świerków z ogrodu. :( chyba pojadę rowerem do Portugalii w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko-czemu chcesz strajkowac?:) kraj faktycznie nie ten teges skoro szef wymusza urlop na pracownikach, bo se jedzie na swieta do rodzinki i go nie bedzie jutro w pracy:) na szczescie sie nie dałam;) bede mogła se do zlewu pojsc:D.....ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×