Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

On nie może się zakochać

Polecane posty

Kurcze znam cudownego faceta, który mowi mi, że jedynym jego problemem w życiu jest to iż nie może sie zakochac! On szukał ze mna blizszego kontaktu dużo razem pisaliśmy często patrzył sie na mnie, a teraz nie wiem co mam myśleć..Czy jest jakas szansa żeby pomóc mu sie zakochać oczywiście we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie tym zaskoczył, bo chce sie ze mną spotykać pogadać ale mówi mi takie coś dodam ze ma 31 lat i jest wolny nie wiem co mam o tym myslec a moze on mi to powiedział zebym to ja chciała go w sobie rozkochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poiwedzial Ci dlaczego nie
moze sie zakochac ? w sumie to dziwne bo mając 31 lat kazdy chcialby juz miec to za sobą , tzn takie pierwsze4 zauroczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet myślę ze mógł mi tak powiedzieć żeby też mnie ostrzec bo nie chce mnie skrzywdzić, ale z 2 strony to zabrzmiało tak jakby chciał żebym to własnie ja byla ta osoba w ktorej moze sie zakochac.Sama już nie wiem co mogłabym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
Przebywaj z nim często,miło spędzajcie czas,bądź szalona czesto się usmiechaj...skoro szuka z Toba kontaktu to może byc tak że zanim sie skapnie to się zakocha a może wcześniej to mu się nie udało bo nie był z nikim wystarczajaco długo jesli dopuści cie do siebie to już połowa sukcesu gorzej jesli powiedzial ci tak by uzmyslowic ci ze i w tobie nie potrafilby sie zakochać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
Przebywaj z nim często,miło spędzajcie czas,bądź szalona czesto się usmiechaj...skoro szuka z Toba kontaktu to może byc tak że zanim sie skapnie to się zakocha a może wcześniej to mu się nie udało bo nie był z nikim wystarczajaco długo jesli dopuści cie do siebie to już połowa sukcesu gorzej jesli powiedzial ci tak by uzmyslowic ci ze i w tobie nie potrafilby sie zakochać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie...tego sie boje ale to on zaczał do mnie pisac wiadomosci po tym jak wysłałam mu życzenia wielkanocne pisze wiele rzeczy dzieki ktorym czuje sie lepiej uwodził mnie wzrokiem nie raz i jest dla mnie bardzo miły, otwarty i szczery w wypowiedziach chce sie spotykac wiec o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne napewno tak zabrzmialo jakby chcial zebys to ty byla jego wybranka mi to smierdzi tesktem lovelasa albo poprostu ty sobie to dopowiedzialas:p wyobrazalas sobie juz was na slubnym kobiercu czy jezcze nie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
Jesli starsznie ci się podoba możesz zaryzykować no risk no funa ale z drugiej strony uwazaj bys nie została ze złamanym sercem na lodzie bo Pan-Nie-Mogę-Się_Zakochac może miec w swojej głowie wyidealizowany wizerunek swojej dziewczyny, taki któremu nie da sie sprostać z drugiej strony jesli jest wartosciowym facetem i łączy was wiele rzeczy a podobasz mu sie i wizualnie i z charakteru to moze sie zakocha nigdy nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie na ślubnym no co ty:/ a moze to test lovelasa? nie wiem zatkało mnie po prostu:O nie ni on nie ma na imie Mariusz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie myle,ale przerabialam cos takiego i identyczny tekst uslyszalam na poczatku.Myslalam ze ja bede ta wyjatkowa i we mnie to napewno sie zakocha,po paru mieiacach dotarlo do mnie kim dla niego jestem....a raczej bylam bo to juz przeszloisc na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co on ci powiedzial bajeczka???że chodziło tylko o łóżko??? nie ma nawet takiej opcji zebym od razu poszła z nim do lóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe nie powiedzial tak.Byl bardzo milutki i taki kochany,poprostu ideal,mowil tez ze kocha,ale czyny przeczyly temu,Mamy po 31 lat i po 8 miesiacach bycia razem nie przedstawil mnie swojej matce z ktora mieszka to oczy mi sie zaczely otwierac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.... no to ciezka sprawa...ja mam nadzieje ze jakos u nas to bedzie nie wiem juz sama czego on ode mnie oczekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja20202
przyjaźni zachował się wobec ciebie uczciwie nic ci nie obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja20202
A ty już jesteś zakochana zauroczona? podejdź jesśli możesz do tego na luzie z dystansem nie angażuj sie traktuj jak przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×