Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaryna do kremu

Margaryna do kremu - miękka czy prosto z lodówki?

Polecane posty

Gość margaryna do kremu

pytanie jak w temacie. mam kilka przepisów na krem budyniowy, ale nie jest podane, czy taka margaryna, "palma" ma być prosto z lodówki, czy wyjęta np. 2 godziny wcześniej, żeby zmiękła?? jest tylko napisane, żeby dodać do budyniu po trochu, odcinać po kawałku od kostki (nawet nie mielić margaryny...?). proszę o odpwiedx z góry dizękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze miękka
a najlepiej zamiast margaryny użyj dobrego masła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna do kremu
dzięki ale uzyję jednak palmy - to moj pierwszy krem w zyciu i wolę robić tak, jak w przepisie . tam jest palma. ;) dziękuje aha a czy taki krem budyniowy,robiony w domu,nie z paczki, mogę dać trochę dziecku - 22 miesiące, zdrowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Ja do takiego kremu również daję masło. Odrobinę możesz dać dziecku, z masłem byłoby nawet zdrowsze ;) Ja daję prosto z lodówki i trę na tarce o dużych oczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1234
Margarynę zawszę daję miękką, wtedy lepiej się uciera. Nigdy nie robiłam kremu z masła, bo jest za drogie. Zawsze używam Palmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego domowe ciasta są
lepsze bo zamiast margaryny w kremach jest masło ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
ja zawsze daje maslo, mimo, ze jest drogie... krem z margaryna ma niedobry posmak... poza tym radze autorce ucierac miekkie maslo i do niego dodawac lyzkami budyn - na pewno krem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna do kremu
dziękuję za wasze porady - postanowiłam Was wysłuchac i uzyć masła, mam dobre i niesolone. budyń już ostudzony, masło miękkie, dziecko śpi ;) :P zaraz bedę robić krem!!!!! później napisze o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolę z margaryną
i w ogóle do wszystkiego wolę margarynę. nienawidzę smaku masła. przyprawia mnie o wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robili badania
i pomoc zawartośc masła w masle jest znikoma :o także nie ma różnicy czy margaryna czy masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robili badania
poza tym krem z masła szybciej wchlania zapachy lodówki o co w swieta nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusa
jak możesz dawać dziecku margarynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna do kremu
witam :) zrobiłam krem z masłem niesolonym. wyszedł przepyszny. zmiksowałam miękkie masło z odrobiną cukru i powoli dodawałam po łyżce-dwie zimnego budyniu. krem rewelacyjny!!!!!! i nie wchłonął zapachów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhy
zależy od przepisu możesz go podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
tylko masło 82%. Kiedyś robiłam karpatkę i dałam do kremu budyniowego masło roślinne, krem był rozwarstwiony podchodził wodą. Na święta robiłam 3-bit i do kremu dałam prawdziwe masło, krem był dużo lepszy bardziej puszysty i pyszny.Z margaryną nigdy nie robiłam żadnego kremu używam jej tylko do kruchego ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci dziela sie na
margaryna to niezdrowy syf, ma pełno skzodliwych utwardzaczy uzyj masla jak nasze prababcie. nie wierz w glupie mity o cholesterolu obalone juz kilka lat temu :-) maslo jest smaczniejsze, naturalne i zdrowsze niz margaryna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×