Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Giovannina

Rolety, plisy Warszawa

Polecane posty

Gość gość
ja dosłownie kilka dni temu wymieniałam u siebie rolety w domu :) kupiłam nówki sztuki w Mar Met na Gorzykowskiej. Mieli tam duży wybór, różne kolory, materiały i wzory więc wreszcie znalazłam u nich idealnie pasujące do wystroju domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy tutaj www.roletta.pl – spory wybór i bardzo dobra jakość. Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja198677
W Warszawie Panowie z Pliss&Roll robią swoją robotę super. Jeśli nie wiesz co wybrać, opowiedzą Ci o rozwiązaniach ze szczegółami. Chcieliśmy rolety w paski na takie bardzo szerokie okno i bardzo dobrze, że je odradzili bo sąsiad dwa piętra wyżej już wzywał swoją firmę gdzie robił bo ciągle się coś zrywa i z łaską przyjeżdżają. Moje plisy są bardzo sztywne, świetnie działają i wyglądają nieziemsko! Tutaj ich strona z informacjami o plisach gdzie po spotkaniu szeroko omawiałam z mężem: https://plissandroll.pl/produkty/plisy/ Polecam ich z wielką szczerością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorąco polecam firme PHU ARTI. po raz 3 zamowilam wyslony okienne w tej firmie. tym razem zaluzje drewniane. dobra wspołpraca. fachowa obsluga. szybki i czysty montaz. czy to rolety czy zaluzje jest w czym wybierac. goraco polecam. firma godna zaufania. na pewno jeszcze skorzystam. Adres: Górczewska 218, 01-460 Warszawa Telefon: 793 542 934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juli99

Jeżeli ma być nowocześnie i do tego bardziej praktycznie to lepszym wyjściem są po prostu markizy do okien pionowych i dachowych Fakro. Porządny materiał. Ładnie się prezentują praktycznie przy każdej elewacji, równomiernie zaciemniają wnętrze, chronią przed nasłonecznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMajda

Sama jestem z Warszawy, aczkolwiek rolety (typu dzień i noc) kupiłam właśnie ostatnio w sklepie internetowym, dokładnie tu: https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html - polecam, bardzo są świetnie wykonane i bardzo dobrze wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam plisy okienne przez internet. Kupiłam je bezpośrednio od producenta Nafi na ich stronie. Tam jest konfigurator więc wystarczy tylko wymierzyć okna i się przeklikać przez ten konfigurator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×