Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skorpionica i blizniak

skorponica i blizniak

Polecane posty

Gość skorpionica i blizniak

Czy to dobry uklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to my wlasnie
na poczatek: nikt nie wierzyl w to ze bedziemy razem na "dlugo i szczesliwie" ale: *goracy zwiazek, rzadko kiedy jest letnio. czesta sinusoida namietnosci **wspolistnienie wymaga wielu kompromisow z obu stron, starania sie, tolerancji i pokory. ***sfera seksualna super. ****niekonczace sie rozmowy o wszyskim i niczym, nawet po wielu latach *****wzajemne wspieranie sie i brak uwieszania sie na zyciu drugiej osoby, kazdy musi miec swoja baje w ktorej moze sie realizowac ...po wielu latach razem wlasnie "zalegalizowalismy" swoj zwiazek i nie zaluje ;) najwazniejsza rada: jedno i drugie nie moze sie nudzic w takim zwiazku, bo to zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde blade
To ja i mój facet. Dokładnie się zgadza.! uważam, że fajny układ tylko dużo zazdrości, taki troche narwany związek ale nudy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to my wlasnie
dokladnie ;) zwiazek narwany, niesie kupe emocji ze soba, ale jest pieknie. taki uklad uczy wielu rzeczy obydwie ze stron. czesto rozwija sie pod haslem: "co nas nie zabije, to nas wzmocni' szczerze, oboje bylismy juz w wielu roznych zwiazkach i glowne rzeczy ktore je rozwalaly to brak komunikacji, brak checi rozwiazywania wspolnie problemow i rutyna. Z moim mezem nie mamy takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatix87
hmmm.. to tak jak ja miałam, związek bez nudy, pełen namiętności ale tez zazdrościi burzliwy, cięzko o prozumienie w trudnych sprawach ale ogólnie można sie było dogadać, bo oboje szleni i wygadani na maxa, niestety ze względu na typoowe dla Bliźniaka przywary(laseczki) związek zakończył sie po 4 latach, ale ogólnie to uważam to za ciekawe doświadczenie...Bliźniak na 1 rzut oka to ideał faceta, hehe na 1 rzut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×