Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blue1234

Ehh

Polecane posty

Nie nawidzę chodzić w butach na obcasie ... w ogóle jakoś tak elegancko ubrana ... Jak się tak ubiorę to od razu mam wrażenie że wszyscy się na mnie gapią ...Czy ktoś też tak ma ? Czy tylko ja jestem jakaś dziwna :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ogóle jakoś nie mogę się przełamać ... zawsze nosze takie ubrania z przymusu .. jakieś zakończenie roku itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe moje ulubione ciuchy nie zawsze są odpowiednie do danej sytuacji :P wiadomo ze nie pójde na zakończenie roku w dżinsach albo dresie ;p i bluzie z kapturem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale zauwaz ze w takie dni nie jestes odosobniona i zbytnie nie wyruzniasz sie z tlumu:) Chyba ze jestes bardzo piekna i charakterystyczna:) Chyba wydaje ci sie tylko ze sie patrza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię ubierać się elegancko :O Źle się czuję taka odpicowana, dlatego nie odpicowywuję się :D Na szczęście mam taką pracę, że mogę sobie na to pozwolić, chociaż Wam powiem,że powili chyba będę musiała zmieniać styl, bo wiek mam już swój a wciąż jak nastolatka się ubieram :D:D Chociaż z drugiej str. co to kogo obchodzi?! Chyba tylko u nas tak jest, że ludzie wciąż gadają, gdy ktoś się wyłamuje (chodzi mi o ubiór) :O Ale do butów na obcasie nikt i nic mnie nie przekona :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a przeciez
buty na płaskim obcasie, czarne spodnie i koszula tez mogą byc eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie mam nic do sukienek :P tylko jest źle jak mam je ubrać ... no tak czasami się tak ubieram płaski obcas itp . ale jak moje koleżanki sie wystroją .. to troche jest mi głupio i w ogole żałuje ze gdziekolwiek poszłam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokator--> wiesz jak ja się czuję w sukience? Jakbym nic nie miała na sobie :D:D tzn. sukienek nie noszę w ogóle, zdarza mi się latem założyć jakąś spódniczkę- z wielkim bólem :D No i zgodzę się z tym,że buty na płaskim obcasie, spodnie czarne i koszula też mogą być eleganckie :D Jak będę wprowadzać jakieś zmiany, to tylko takie właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue-- wiem o co Ci chodzi z tymi koleżankami :) Ja czasami też czułam się nieswojo ale co ja na to poradzę, że dla mnie liczy się komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i mam kompleksy ... zawsze coś tam sobie wmawiam ale koleżanki mówią ze głupia jestem i wymyślam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz dwie moje przyjaciółki robią razem 18 stke zupełnie nie wiem jak sie ubrać one chcą sukienkę wiadomo solenizantki :P chcą błyszczeć a ja ? :( Reszta tez jakoś elegancko sie ubiera ehhhhhh chyba bd musiała pocierpieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie dzisiaj takie satynowe spodnie długie ... szare ale nie wiem co mam na górę założyć :P i w ogole czy bd pasowały do tych spodni czarne buty ... ja to nigdy sama nie potrafie ocenić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh :D ja to w ogole jakaś dziwna jestem jak sukienke mam ubrać to nie bo za krótka nogi za bardzo widać ... ale jak spodenki ubiorę to jakoś nie mam problemu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×