Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalka667

jak odebrac jego zachowanie?

Polecane posty

Gość natalka667

Podoba mi się od dawna kolega ze szkoły. W końcu koleżanka zorganizowała wspólne wyjście na piwo. Podczas spotkania kolega cały czas dawał mi do zrozumienia, ze mu się podobam. Jak zostaliśmy sami powiedział, ze przyszedł na to spotkanie tylko i wyłącznie dla mnie. Gdy wracaliśmy trzymaliśmy sie za ręce. Na pożegnanie chciałam pocałować go w usta jednak on nie chciał. Nie wiem co mam sobie o tym myśleć, bo z jednej strony cały czas dosyć mocno dawał mi odczuć, ze zalezy mu na mnie, a z drugiej strony odsunął usta gdy chciałam się z nim pocałować? Jak myślicie co może być tego powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie brakuje niczego
a po co w ogóle z tym wyrywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te dzieci...
chłopak chciał cię zdobywać, a ty nie dałaś mu szansy - na dodatek pokazałaś mu jaka jesteś łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka667
byłam troszeczkę pijana i może nie do końca wiedziałam co robię. Nie wiem czy on nie chciał z racji tego, ze byłam trochę pijana czy dlatego, ze mu sie nie podobam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
moze trzeba było od razu mu loda zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie brakuje niczego
powiedział, ze przyszedł na to spotkanie tylko i wyłącznie dla mnie. to chyba jednak podobasz się mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka667
sądze, że tak. Tylko obawiam się, ze przez ten pocałunek straciłam u niego szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się przestraszył :) A jeszcze jak by la s pijana, to w ogóle :) Może czeka na leszy moment, a mo ze on te z był pijany i nie zauważył, że chciałąś go pocałować :) Nie ma co się przejmować :) a zawsze mo zesz napisa c do niego smsa i zapytac czy nie ma ochoty wybrac sie na wiosenny spacer :) Jak sie zgodzi to juz bedziesz wiedziec czy mu sie podobasz czy tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłaś pijana
nie piszesz czy on także.... może waliło Ci z japy przetrawionym alkoholem i facet stracił natychmiast wyidealizowany romantyczny wizerunek Twojej osoby.... zazwyczaj tylko palant obcałowywuje laskę, o której myśli na serio na pierwszej randce.... no a wasze wspotkanie w zasadzie nie było nawet randką... więc koleś stwierdził że jesteś inna niż myślał, zbyt szybko działasz i się spłoszył żaden koleś nie chce umawiać się z panną którą uważa za łatwą facet pomyślał że po pijaku całujesz się z każdym kolesiem i ta myśl mu się nie spodobała punkt dla niego, wybiera porządne laski, nie obacłowywuje się na pierwszym spotkaniu po pijaku, ba może nawet nie upija się tak jak Ty by tracić nad sobą kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka667
zastanawiam się czy mam jeszcze jakieś szanse u niego czy sobie odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×