Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no tak i znowu

jestem jak scarlett ohara

Polecane posty

Gość no tak i znowu

Gdy mężczyzna jest blisko mnie, kocha zabiega to trzymam dystans a gdy nadchodzi moment kiedy otwieram się i angażuję, facet odchodzi bezpowrotni, a ja zaczynając kochać walczę. Zawsze tak było, zastanawiam się dlaczego i nie mogę zrozumieć skąd taki proces? Teraz znowu tak się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet 1
mawiała - jutro też jest dzień, pomyśle otym jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak i znowu
tak, jednak na końcu stwierdziła, że musi o tym pomyśleć dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet 1
co znaczyło ,że wrescie stała sie doroslym człowiekiem i podjete decyzje nie są kaprysem małej dziewczynki lecz doświadczonej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak i znowu
no tak, ale juz nie odzyskała teego o co walczyła, chce tego uniknac na przyszlośc i chciałabym odnalezc przyczyne, jakąś rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Jeżeli na zaloty faceta reaguje się obojętnością, to co w tym dziwnego ? W końcu zaczyna odpuszczać a panna widząc to zaczyna sama zabiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet 1
No niestety najbardziej pragnie się tego , czego nie mozemy osiżgnać, na to są właśnie pragnienia.Ja czulam ,że kocham swojego faceta dopiero , gdy nim się rozstawałam, robilam to ok 4 razy. teraz jestesmy po ślubie i też często z nim zrywam poprzez klotnie itp , po tekich emocjach czuję ze go kocham, cos w tym jest , ale na pewno nie jest to zdrowe, wiec uważaj czy taki chcesz mieć związek.Biedne te nasze dzieci, ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×