Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssedwerrer

ZNAMY SIĘ TYLKO Z WIDZENIA.

Polecane posty

Gość dsdssedwerrer

Niech się wpisują wszystkie osoby, które zauroczyły się nieznajomym/nieznajomą. Ewenutalnie gdzie, jak się poznaliście itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfffffffffffffffff
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiep
to ja tez sie wpisuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfffffffffffffffff
No ale napiszcie coś o tym. Czy traktujecie coś takiego poważnie, staracie się jakoś zapoznać itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliann
tez sie wpisze, a co mi tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge powiedziec tylko tyle, że lubię obserwować ludzi i czasami ktoś mnie naprawde fascynuję ale nigdy bym nie próbowała poznać, to chyba zniszczyło by tą fascynacje, albo i , kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZauRoczonaOnaa
To ja tez mam paru takich w ktorych sie zauroczylam....ehhh niestety jak narazie mijamy sie na ulicy i tylee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZauRoczonaOnaa
agnet: czasami warto Kogos kto Cie fascynuje zaczepic na ulicy, to naprawde bardzo mile.Mialam kiedys taki przypadek.tzn.mnie ktos zaczepil ,do dzis utrzymujemy kontakt kolezenki ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA099999
Ja też spotykam czasem pewnego chłopaka. Patrzymy się czasem na siebie i tyle. Eh, chciałabym, żebyśmy się jakoś zapoznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE, no jakbym miała odwagę, a nie mam odwagi i jestem chora na tak zwaną nieśmiałość, niestety nigdy się niczego więcej nie dowiem o osobach które są naprawdę ciekawe a same o tym nie wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankka
ja tez tak miałam, raz wsiadam z tym gosciem do windy siostra stoi obok mnie, ja czerwona jak burk bo zlozylo sie ze stanelismy naprzeciw siebie i ogólnie porazka:D. Ale juz sie wyprowadził i nie ma problemu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topik :) ja tez miałem kilka takich przypadków o jednej chyba juz nie zapomne :O ale nie miałem okazji zagadac bo łaziła z przyzwojtką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjh
ech szkoda gadac, ja do niego sie nie odezwe ale dobrze ze chociaz mnie zauwaza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsdsdsddsds
A jedna klubimy się trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterfly073
również się wpiszę, ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnnnnnnnnnnnnnnnn
wpisuje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewwewewe
Ale piszcie coś więcej. Jak wygląda Wasza historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v
to ja, z 17.07 :P od ... 5 lat spotykam pewnego przystojniaka, patrze na niego, on na mnie i jak dotad zadne z nas nic nie zrobilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnooka_brunetkaaa
A ja mam konkretny przyklad;) zauroczylam sie facetem z autobusu, jezdzilismy o tej samej godzinie rano do pracy, on byl nieziemsko przystojny wysoki, nietrudno go bylo zauwazyc, a dodam to bylo jeszcze za granica gdzie w autobusach sa glownie miejsca siedzace, no ale niestety mnie zawsze zamurowywalo gdy go widzialam, pare razy siedizelismy kolo siebie, a on tez stwarzal wrazenie niesmialego, na dodatek tak sie jeszcze zlozylo ze mijalismy sie tez w drodze powrotnej, i raz jak juz sie minelismy obejrzalam sie za nim i ku mojemu zdziwieniu on tez sie obejrzal, strasznie sie zawstydzilam i glupia zamiast wykorzystac ta sytuacje na nastepny dzien w autobusie, zrobilam zero. On sie do mnie szeroko usmiechnal a ja bylam tak zawstydzona ze po prostu odwrocilam glowe. I zaluje do dzis, mysle o nim bardzo czesto, chcialabym go odszukac ale to juz takie desperactwo no i z drugiej strony tez jestem troche niesmiala. Takze moim drodzy wydaje mi sie ze powinniscie dzialac poki mozecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pwqwwqqw
5 lat?! Ja od kilku miesięcy i już nie mogę wytrzymać...Masz zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok to ja sie wpisze
Facet zauroczyl sie mna, chcial bardzo mnie poznac. Widywal mnie na ulicy kilka razy w przeciagu 2 lat.Zawsze bylam z kims,nie podszedl wiec. Zaczepil mnie w koncu, bylismy ze soba kilka miesiecy i koniec zwiazku. dziekuje za uwage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v
sama nie moge uwierzyc ze to tyle czasu juz :P i uwierz mi, kilka razy myslalam ze wyladuje w psychiatryku albo w wiezieniu ( za rzucenie sie na niego i gwalt :P ) ale jakby chcial to by cos zrobil, a skoro tylko sie gapi, czerwieni itp to chyba nic z tego a tak powaznie, to bierz sie za niego bo skonczysz tak jak ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pwqwwqqw
Jak się gapi i czerwieni to dobry znak. Ale fakt, że po takim czasie to już mógłby coś zrobić. Nawet coś najgłupszego, zapytać o godzinę. Cokolwiek. Może Ty go zapytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v
probowalam, co prawda bardzo niezdarnie bo jestem osobnikiem niesmialym, zapytac o godzine to wydusil z siebie ta godzine... i tyle :P ogolnie byl skrepowany, tak jak ja :P jak ktos wyzej pisal, znajomosci zawarte od zauroczenia na ulicy moga sie konczyc przeciez tak samo jak te zawarte w kazdy inny sposob, niekoniecznie po kilku miesiacach, moga po kilku randkach albo latach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pwqwwqqw
Albo mogą się nie skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v
moga, tylko najpierw trzeba je zaczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×