Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssedwerrer

ZNAMY SIĘ TYLKO Z WIDZENIA.

Polecane posty

Gość pretty litlle flowers19
kiedys spojrzalam na niego w budzie i tak mam ze od gimnazjum mi sie podoba do teraz tylko on, znamy sie na czesc ale mu tego nie powiem bo sie wstydze, teraz jestem w szkole sredniej on tez tylko w innej klasie ;p i dalej wszystkich chlopakow porownuje do niego ehh, a on nie swiadomy i chyba nigdy sie nie dowie, bo co by to zmienilo w sumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
Dzieki :) tez jestem niesmiala, mam okropna ochote go poznac ale zawsze cos idzie nie tak, np gula w gardle :P myslalam ze ja go nie interesuje bo cos by przez te 5 lat zrobil :P a nie tylko sie gapi, czerwieni itp ale ja w koncu tez moglam cos zrobic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dac lepiej jakis znak??? moze on czuje to samo co ty i ukrywa sie pod maska obojetnosc??? Nie wiadomo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz cos jest:) Badz pewna:) wiem, ze facet powinien zrobic pierwszy krok do baby, choc czasem trzeba sila wyzsza zrobic wyjatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
najgorsze ze czuje dokladnie tak jak ty pisalas, jak czegos nie zrobie to bedziemy sie tak na siebie gapic do usranej smierci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek z malborga
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
ja moge porozmawiac, skoro widujesz swojego to nie mozesz go np zagadac jakos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz widze ze w nim juz nic sie nie dzieje... chyba ze... pomysle... Moze pojde w Twe slady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
oj tam, ma kogos, to co :P moze ma ale marzy ciagle o tobie to ze sie nie dzieje moze oznacza ze mysli sobie ze ty go nie chcesz :) sprobuj, zobacz jak zareaguje, mi tez az glupio ze tyle czasu, ale kurde, mogl sam cos zrobic 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
no wlasnie :O niby powstrzymuje mnie obawa przed kompromitacja, ale z drugiej strony juz tyle razy sie skompromitowalam spotykajac go "przypadkiem" :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
czesty troche :P juz na samej tej podstawie moglby sie domyslic o co biega :O podobno jednak faceci sa kiepscy w rozszyfrowywaniu sygnalow od kobiet wiec moze trzeba jakos bardziej dosadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja groga ide nynac:( Dzieki za gadu-gadu:) Niech Ci sie twe marzenie w koncu spełni:):) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
to dobranoc :) obie musimy cos zrobic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
no ba! pewnie ze napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v v v v
hmm.. nie wiem czy moge napisac, bo jesli on to przeczyta to mozliwe ze sie domysli ;) napisze ze z rejonu Polski C ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds
Jak wynika z Waszych historii, trzeba coś zrobić, działać. Bo mogą minąć lata, stracony czas. Dobrze, że już to ustaliliśmy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Myślicie, że facetowi jest łatwo? Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3242422442
Tzn. Na pewno facetowi łatwiej ze względów tradycyjnych, ale zagdać jest tak samo trudno. Kobieta też powinna dawać jakieś znaki, stwarzać sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie znaki
ma dawac oprócz wstydliwych spojrzeń i spontanicznych uśmiechów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhftgh
ech głupie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×