Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Splath

Przyciągnij miłość

Polecane posty

Agnieszka Przybysz popełniła książkę właśnie pod tym tytułem. Wierzycie w coaching i w prawo przyciągania? Czy coś takiego jak miłość można przyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogarniam świata
nie wierzę, to prawo przyciągania praktykuję od x lat i gówno mi daje, jest jeszcze gorzej niż było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spogladam z chmurki
to, ze :popelnila" to jeszcze niewielki strach, jednak co ona pocznie jak przyciagnie "pisanie ksiazki" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negri
zupełnie nie rozumiem skąd masz pewność, że jeśli stosować takie prawo, to zadziała. Przecież to tylko hipoteza, na prawdziwość której nie ma dowodu. No chyba, że o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo źle stosujesz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=408761&start=15480 . Nie możesz mieć tego, czego pożądasz, albowiem sam fakt pożądania czegoś jednocześnie odsuwa to od ciebie, jak już to mówiłem wcześniej, w rozdziale pierwszym. Może i mówiłeś, ale trochę się w tym wszystkim pogubiłem. Staraj się nadążyć. Powtórzę to jeszcze raz. Spróbuj nie stracić wątku tym razem. Zacznijmy od tego, co jest dla ciebie zrozumiałe: myśl jest twórcza. Zgadza się? Zgadza się. Słowo jest twórcze. Kapujesz? Kapuję. Czyn jest twórczy. Myśl, słowo i czyn to trzy poziomy tworzenia. Nadążasz? Owszem. Świetnie. Rozważmy więc kwestię “powodzenia w świecie”, którą sam poruszyłeś. Kapitalnie. A zatem, czy nachodzi cię myśl: “Chcę odnieść sukces”? Czasami. Czy nachodzi cię też czasem myśl: “Chcę więcej pieniędzy?” Tak. Dlatego ani jedna, ani druga się nie spełni. Jak to? Ponieważ wszechświat nie ma innego wyboru jak dostarczyć ci bezpośredniej manifestacji twojej na jego temat myśli. Twoja myśl jest następująca: “Chcę odnieść sukces”. To jak dżinn uwięziony w butelce. Twoje słowa są dla niego rozkazem. I wszechświat mówi: “W porządku, chcesz”. Więc dlaczego nie odnoszę powodzenia? Powiedziałem, że twoje słowa są dla niego rozkazem. Brzmią one: “Chcę odnieść sukces”. I wszechświat się z tobą zgadza. Nie bardzo rozumiem. Spójrz na to od tej strony. Słowo “ja” wprawia w ruch maszynę tworzenia. Stwierdzenie “Ja jestem” posiada ogromną moc. Jest niczym nakaz dla wszechświata. Dalej, cokolwiek następuje po słowie “ja” z reguły przejawia się w świecie fizycznym. Dlatego “Ja” + “Chcę odnieść sukces” w efekcie umacnia twoja chęć odniesienia sukcesu. “Ja” + + “Chcę więcej pieniędzy” musi więc stwarzać sytuacje, w której będziesz chciał pieniędzy. Nie może być inaczej, gdyż myśli i słowa są twórcze. Czyny też. Jeśli więc postępujesz w sposób, który oznajmia, że chcesz i pieniędzy, i uznania, wówczas występuje jedność myśli, słów i czynów, wskutek czego na pewno doświadczać będziesz sytuacji chcenia. Rozumiesz? Tak! Mój Boże – czy naprawdę tak to działa? Oczywiście! Posiadasz olbrzymią moc tworzenia! Jeśli jednak przytrafiło ci się – w złości, w przystępie frustracji – powiedzieć lub pomyśleć coś, to jest mało prawdopodobne, abyś zamienił je w rzeczywistość. Nie musisz się więc przejmować niezbyt miłymi rzeczami, jakie zdarza ci się nieraz pomyśleć czy powiedzieć – “Bodajbyś zdechł!”, “Idź do diabła!” czy coś w tym rodzaju. Dzięki Bogu. Drobiazg. Ale jeśli wypowiadasz, czy myślisz coś – nie raz czy dwa, lecz setki, tysiące razy – czy masz pojęcie, jaką twórczą moc to ze sobą niesie? Myśl czy słowo wyrażane wciąż na nowo, staje się właśnie wyrażone – czyli wypchnięte na zewnątrz. Urzeczywistnione. Stają się dla ciebie rzeczywistością. Afirmacja nie działa, jeśli jest zaledwie wyrazem tego, co chciałbyś, aby było prawdą. Afirmacja sprawdza się tylko wtedy, gdy wyraża to, co już wiesz na pewno, że jest prawdą. Najskuteczniejszą afirmacją jest dziękczynienie. “Dzięki Ci, Boże, za to, że pobłogosławiłeś moje życie pomyślnością.” Taka myśl, powzięta, wypowiedziana i wprowadzona w czyn, przynosi znakomite rezultaty – gdy bierze się z prawdziwej wiedzy; nie wynika z próby wywołania rezultatów, lecz ze świadomości, iż rezultaty już zaistniały. Taką jasność miał Jezus. Przed każdym cudem dziękował Mi z góry za jego sprawienie. Nigdy nie omieszkał okazać Mi swej wdzięczności, ponieważ nigdy nie przyszło mu do głowy, że to, co ogłosił, mogło się nie zdarzyć. Tak był pewny swej prawdziwej istoty i związku, jaki łączył go ze Mną, że świadomość ta rzutowała na każdą jego myśl, słowo i czyn – podobnie jak twoja świadomość rzutuje na twoje... Zatem jeśli jest coś, czego pragniesz doświadczyć w życiu, nie “chciej” – po prostu wybierz. Wybierasz uznanie tego świata? Wybierasz jego bogactwa? Dobrze. Więc wybierz to. Naprawdę. Do końca. Nie połowicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne atrakcje
do miłości to trzeba mieć otwarte serce i oczy a nie ją przyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko szczerze trzeba odmawiać ta modlitwę w tedy tylko anioł pomorze miłość to wolność Archanioł Haniel - patron miłości Haniela można prosić o wszystko, co ma związek z miłością, pięknem urodą. Najlepiej zwracać się do niego o poranku, przez 9 dni z rzędu, przy rosnącym Księżycu. Archanioł nie wysłucha modlitwy osoby, która chce rozbić czyjeś lub swoje małżeństwo albo kogoś skrzywdzić. Nie wysłucha też, jeśli ktokolwiek miałby cierpieć, gdyby prośba została zrealizowana. Nie pomoże również wówczas, gdy sam proszący miałby potem płakać z powodu nieszczęśliwej miłości. Z pewnością natomiast pomoże każdemu znaleźć najodpowiedniejszego partnera i umocni związki, które mają podparcie z góry”, Modlitwa do Haniela Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu, któremu Pan Zastępów powierzy? wszystko, co przyjemne w życiu człowieka. Kiedy odwiedzasz Ziemię, napełniasz ją bogactwem i pięknem. Zwracam się dziś do Ciebie. Przynieś mi miłość, radość i harmonię. Na ucz mnie czytać w ludzkich sercach, abym odnalazł miłość prawdziwą i szczerą i umiał? rozpoznać prawdziwe uczucie. Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem, jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera. Naucz mnie obdarzać miłością i akceptować siebie samego i osobę, która jest mi bliska. Naucz mnie dawać wolność tym, których imiona są wyryte w moim sercu. Przypominaj mi, że Ci których kochamy, nie są naszą własnością. Naucz mnie szacunku „dla siebie i innych, współczucia i wybaczenia. Spraw, abym umiał wybaczyć sobie i tym, którzy mnie zranili uwolnić się od poczucia krzywdy i skorzystać z lekcji, jakiej mi udzielono. Natchnij mnie, abym umiał odnaleźć czystość i spokój mojego serca i mógł zrozumieć jego prawdziwe pragnienia. Przynieś mi prawdziwą miłość i osłoń ją swoimi skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negri
rozumiem, że ateiści nie mają tu nic do roboty. ech, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie że mają ;) Prawo przyciągania to nie jest prawo boskie. Prawo przyciągania nie mówi: leż na łączce opalaj się a wszystko do Ciebie samo przyjdzie tylko myśl pozytywnie ;) Prawo przyciągania mówi: myśl pozytywnie przygotuj swoje życie np na miłość przygotuj siebie i wtedy się bierz za jej przyciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negri
a jak niby mam przygotować życie na przyjście miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prawo boski proście a będzie wam dane Pan Jezus nieustannie przypomina nam o konieczności codziennej modlitwy: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7, 7); Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22); Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie (Mt 26, 41).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negri - pozamykać przeszłość. Zrobić miejsce na miłość. Zrobić miejsce na drugiego człowieka. Pogodzić się z sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrram
negri, ja mam inną tezę - musisz iść do fryzjera, do sklepu po nowąkieckę, zrobić makijaż :) No i jesteś przygotowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrram
zabawne. ale wiem, fakt, jakaś nieposłuszna jest ostatnio :/ Ale poważnie - Splath ma rację. Nie uda nam się stworzyć czegoś nowego, sensownego, jeśli ciągle myślimy o przeszłości. Jeśli zamkniemy przeszłość i zaczniemy myśleć pozytywnie - świat stoi przed nami otworem :) < sprawdza, czy wszystkie spacje są w porządku > ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrram - to wcale nie jest takie złe - zrobić sobie małą przyjemność i iść do fryzjera. Optymistycznie się od razu patrzy na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociąg miłości
miłośc można spotkać wszędzie.. zazwyczaj w najbardziej nieoczekiwanym momencie jak wiadomo. wczoraj np wracając z pracy, zmęczona klapnęłam w przedziale pociągu i oczekiwałam odjzadu cudownej maszyny. przeglądałam książke, przyszedł pewien powiedzmy pan i zapytał czy obok mnie miejsce jest wolne. odpowiedziałam twierdząco, zajął miejsce, spoglądał na mnie (znam go z widzenia) no i zagadał.... ciekawe jak się znajomość rozwinie ;) dodam że jest to juz moja 2ga znajomośc z pociagu w przeciagu roku. z poprzednim panem utzrymuje bardzo przyjacielskie stosunki także- dziewczyny nie znacie dnia ani godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demo_lka
wrrrram, no jaki z Ciebie optymista, aż pozazdrościć nastawienia ;) (chyba zacznę częściej jeździć pociągami) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociąg miłości
może wystaczy tylko oczka otworzyć... uśmiechnąć się i już..;) łatwo brzmi.... ale nadzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demo_lka
ja np przyciagam muchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociąg miłości
ee.. swego czasu też miałam takie podejście do sprawy (negatywne) ale co tam, raz się żyje! nie żałujmy uśmiechu:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrram
ytr! bo musisz zmienić nastawienie do fryzjerów i będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka z gogolina
wiecie, że coś w tym musi być? do wiosny podeszłam z zupełnie innym nastawieniem, niż zawsze, powiedziałam sobie, że musi być dobrze i nie ma innej możliwości! :) zmieniłam pracę, zakochałam się i jest cudownie :) Także - dobre sprawy naprawdę można przyciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prt.scr
niestety te złe też można ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrram
prt.scr skoro te złe można, to można też te dobre - tak na to spójrz. I głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prt.scr
No łatwo Ci mówić, kiedy mi naprawdę nic ostatnio nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prt.scr
wcale nie. naprawdę starałem się myśleć inaczej. tylko nie wychodzi, no ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×