Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Znalazłam nowy super sklepik internetowy www.buduarshop.pl niepotarzalne a zarazem tanie ubrania, bizuteria, dodatki Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam nowy super sklepik internetowy www.buduarshop.pl niepotarzalne a zarazem tanie ubrania, bizuteria, dodatki Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaoo
ja mam parę mega oryginalnych i artystycznych rzeczy z haloart.pl i jestem bardzo zadowolona, bo nie spotkałam jeszcze na ulicy dziewczyny w czymś podobnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiilla
To ja dorzucę sklep z duńską odzieżą marki Vila, B.Young, Blend, Fransa: http://www.dunkashop.com Ubrania są dobre jakościowo i noszą się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych, ktore lubia marki po wyjatkowych cenach : buyvip.pl, zona43, bao.pl, rajmarek.pl poza tym Dorothy Perkins (modna-niezawodna ;), moglabym powiedziec bonprix, ale maja tandetne rzeczy (ja kupowalam, i moja mama kupowala, i zawsze cos nie tak, a regularnie rozmiary zupelnie nie w temacie! nie mowiac o jakosci... 3suisses.pl maja nawet fajne ciuchy, ale jakosc tez nie ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion_is_my_passion
www.ejtyfree.pl nie jest moze tani, ale zakochałam się w T-shitach Wildfox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japan styl nie polecam, szmira i robia w konia na przesyke czekalam 45 dni i przyszla inny rozmair i kolor !!! ja kupuje bielizne na ww.estien.pl maja livie corsetti i muzzy z tego co zauwazylam najtaniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanish
srebrna biżuteria z kamieniami na www.kuzniasrebra.pl .Codziennie trzy nowe ozdoby idą z 50% rabatem.Poza tym są kody rabatowe 10%.Mam kilka.jak ktoś chce mogę wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanish
źle wpisałam link www.kuzniasrebra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_jane
polecam prostreet.pl Ceny są wysokie, ale jak na te marki i tak sposo nam zostaje w portfelu, poza tym zamawiałam tam już parę razy i jestem super zadowolona z obsługi - szybko i profesjonalnie, bo na allegro czasem miałam z tym problemy :( poza tym, boję się podróbek :/ także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajmarek.pl
polecam ten sklep www.rajmarek.pl przyjemna strona i bardzo przyjemna obsluga! kupilam u nich piekne okulary sloneczne escada i sukienke kaszmirowa american vintage - co prawda byla promocja, ale i tak podstawowe ceny sa bardzo interesujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunieczka85
Mam super sklepik internetowy, który jest od niedawna. Super ciuszki damskie i męskie, wszystko markowe. Trzeba wpisać w przeglądarce słowo"Fleszzz" i zacząć zakupy. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunieczka85
www.fleszzz.pl Gorąco polecam!!! Świetne markowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro i świstak
ja kupuje na allegro i świstaku bo mozna naprawdę tanio , giełda to giełda a nie jeden sklepik internetowy to oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja Mim
przecież to licytacja jak ci sie uda kupić za 10 zł to ci pogratuluje :) raczej mało prawdopodobne żeby poszła ponizej 30 zł a może iść sporo drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteria tak ładna jak Pandora,ale tańsza, do składania samemu. Wyjątkowa, oryginalna. Mam swój ulubiony sklep razem z przyjaciółkami kupujemy w sklepie "Niebieski-koralik". Biżuteria jest srebrna o próbie 925. Jest wiele promocji - teraz z okazji świąt nie płaci się za przesyłkę, skorzystałyśmy z niej i zrobiłyśmy prezenty dla najbliższych - naszych mam. Ja swojej mamie kupiłam bransoletkę z koralikiem szklanym w kwiatuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutylka
Zajrzyjcie do dunkashop.com, tam można kupić fajne ubrania w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie sklep taniebuty.pl ? Ja jakiś czas temu natrafiłam na ich stronę i muszę przyznać, że bardzo miło mnie zaskoczył. Mają bardzo szeroki wybór obuwia i często w promocyjnych cenach. Jest tam kilka par butów zimowych, które bardzo mi się spodobały i cały czas zastanawiam się czy ich sobie nie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaskate
www.pro.shop.pl fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś lubi duńskie marki to sprawdźcie butik glamstyle.pl http://www.glamstyle.pl mają w sprzedaży ubrania: VILA, Stradivarius, b.young, SisterS point w przystępnych cenach. W swojej ofercie posiadają najnowsze kolekcje i końcówki kolekcji, outlet. Można znaleźć unikatowe ubrania, których nie kupimy w sklepach stacjonarnych. Kupiłam ostatnio sukienkę z bufkami i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś lubi duńskie marki to sprawdźcie butik glamstyle.pl http://www.glamstyle.pl mają w sprzedaży ubrania: VILA, Stradivarius, b.young, SisterS point w przystępnych cenach. W swojej ofercie posiadają najnowsze kolekcje i końcówki kolekcji, outlet. Można znaleźć unikatowe ubrania, których nie kupimy w sklepach stacjonarnych. Kupiłam ostatnio sukienkę z bufkami i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zainteresowane byłybyście srebrną biżuterią to zapraszam do: www.obliczasrebra.pl Sklep jest "świeży", ale jest już z czego wybierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×