Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaahhhhh

Uzgodnienie pensji na rozmowie, a stan faktyczny.

Polecane posty

Gość ciekawskaaaahhhhh

Hej, ciekawi mnie jak się sprawy mają do tego co proponujemy na rozmowach kwalifikacyjnych tzn. ile podajemy, że chcielibysmy zrabiać, a jak się mają sprawy gdy zostajemy zatrudnieni. Jest to więcej, mniej, czy zgadzają sie na to co my zaproponowaliśmy. Jestm bardzo ciekawa czy ktoś dostał wiecej, od tego co sam zaproponował. Oraz jakie są przedziały w których sie poruszają pracodawcy. Ja np. w swojej pierwszej pracy chciałam 1000zł na rękę, a dostałam na tamte czasy (3 lata temu) ok 840zł teraz minęło trochę czasu i zaproponowałam nowemu pracodawcy 2500 na rękę, właśnie czekam na tel czy mnie wogóle zechcą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna z Łomży
Myśle,że dostaniesz tyle, ino że bedziesz musiała dołożyć jeszcze codziennego loda i ze dwa razy w tygodniu dupcenie gratisowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się zdecydują na Ciebie...
...to Cię zaproszą na przedstawienia warunków zatrudnienia i wtedy się dowiesz na ile możesz liczyć. Ale czasami są jakieś wewnętrzne widełki płacowe ( szczególnie w korporacjach) i się ich trzymają. Ja jak szukałam pracy w lipcu to byłam mało wymagająca, bo była to moja pierwsza praca, podałam, że chciałabym zarabiać tyle a tyle a i tak dostałam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×