Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

SZKOŁA RODZENIA !!!TYCHY!!!

Polecane posty

Witam. Szukam informacji na temat godnej polecenia szkoły rodzenia w Tychach, najlepiej przy szpitalu wojewódzkim. Czy takowa w ogóle istnieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy szpitalu wojewódzkim nie ma już szkoły rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy szpitalu nie ma już szkoły rodzenia, dzwoniłam tam w ubiegłym roku, jak sama byłam w ciąży. Wtedy okazało się, że są dwie możliwości: szkoła rodzenia na Balbinie - 10 zajęć, prywatnie (płatne, bodajże 300 zł), albo z NFZ przychodzi położna i wprowadza do tematu porodu. My zdecydowaliśmy się na szkołę prywatną i nie żałuję. Zajęcia prowadzi położna, która na co dzień pracuje na trakcie porodowym w tyskim szpitalu. Dodatkowo dla pań przed zajęciami była gimnastyka (co również polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama sierpniowa
W Szkole Rodzenia BOCIEK też są ćwiczenia dla ciężarnych - od 32 tygodnia ciąży można na nie uczęszczać. I to wszystko w ramach kontraktu z NFZ. I zapomniałabym - dodatkową motywacją do udziału w każdych zajęciach są gratisiki - próbki z kosmetykami i przydatnymi akcesoriami dla dzidziusia - które otrzymuje się na każdych zajęciach :) Wiedzę Panie Położne mają rozległą. Może nie pracują w tyskim szpitalu, ale za to odwiedzą Was po porodzie w ramach wizyt patronażowych położnej środowiskowej - co uważam za duży plus! I to też w ramach NFZ. Po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest ktoś komu nie zależy na szkole rodzenia w tychach to ja mogę polecić na Woli indywidualne spotkania z położna za free, również kobieta po porodzie otrzymuje domową pomoc położnej. Jestem w trakcie zajęć i chwale sobie takie spotkania indywidualne, lepiej niż grupowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła rodzenia Bociek - za darmo w ramach umowy z NFZ. Prowadzą dwie położne, które pracowały w szpitalu wojewódzkim. Po porodzie odwiedzają pacjentki i dzidziusie w domu. Zajecia trwaja ok 10 tygodni- zajecia raz w tyg. Na gimnastyke po 32 tc tez mozna chodzić. Mi zajecia bardzo dużo dały, także gorąco polecam. Zwłaszcza panią Martę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także polecam bardzo DARMOWĄ Szkołę rodzenia BOCIEK - położne pracowały w szpitalu wojewódzkim. Pani Dominika i Marta to skarbnice wiedzy i doświadczenia. Jeśli szukacie położnych z powołania to tylko BOCIEK. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po porodzie
Polecam szkole BOCIEK, obie polozne bardzo kompetentne i a przede wszytkim bardzo duzo zajec i solidne przygotowanie do macierzynstwa .. jesli takie w ogole moze byc ;-) Jesli cos Ci wypadnie mozesz odrobic zajecia w innym terminie ... w dodatku zajec jest bardzo duzo ... o czym tak naprawde dowiedzialam sie dopiero w szpitalu od dziewczyny ktora uczeszczala do przyszpitalnej szkoly rodzenia gdzie bylo tylko 5 spotkan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lipiec
Tylko Bociek - Nie bałam się porodu i nie mam stresu teraz - dzięki zajęciom w szkole. Przychodzi do nas położna z Bocka dzięki czemu dalej się nie boję :). Jestem solidnie przygotowana do obsługi mojego kochanego bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lipiec
Najlepiej zapytać dziewczyn ze szkoły one dokładnie wszystko opowiedzą. Ja kontaktowałam się przed zapisaniem mailowo- ich strona to www.poloznatychy.pl tam jest kontakt do położnych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkE
Tylko BOCIEK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×