Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naszpikowana

zgwałcę dzisiaj męża

Polecane posty

Gość naszpikowana

a coooo w celu prokreacyjnym oczywiscie, dzidziusia będziemy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszpikowana
o drugiej wrócę z pracy, on po nocce w łóżku jeszcze będzie... akurat :)bitą śmietanę już kupiłam :) mam taką chcicę na niego, że masakra. a do drugiej jeszcze tyle czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi_on
Mnie też możesz zgwałcić jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...fajnie wiedziec ze sa jescze malzenstwa gdzie w lozku jest ogniscie.....JESZCZE POLSKA NIE ZGINEEEEELA i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszpikowana
lubicie to, co? :) Jak kobieta rządzi w łóżku. Wiąże Wam ręce i językiem błądzi po Waszym ciele, najpier usta, szyja, coraz niżej i niżej... Ty leżysz na łóżku, miedzy nogami już gorąco, masz ochotę w nią wejść, wziąć ją siłą, ale nic z tego, bo ręcę związane, a Ona robi z Tobą to co Ciebie najbardziej kręci... I napalasz się jeszcze bardziej. i już masz dosc, prosisz by przestała, by wkońcu zdjęła majteczki i ciepłą, rozpaloną, wilgotną cipeczką uraczyła Twojego spragnionego przyjaciela... Przed oczami masz jej krągłe piersi ze sterczącymi sutkami, marzysz by je dotknąś, pieścić, ale ręcę związane, co rozpala Cię do czerwoności. Gdy zbliża się sutkiem do twoich ust liżesz go łapczywie, jakbyś chciał go połknać, zachłannie... a ciąg dalszy to już tylko z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdsdf
gdybym wiedizał ze ktos mnie bierze na wpadke to by mi opadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszpikowana
nooo ba od 6-ciu mięsiecy gorliwie go robi :) a jak sie do tego przykłada, mhhhh :) bajka :D co jak co, ale dzidziuś będzie DOROBIONY na ostatni guziczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo matko:) nie moge czytac co mu zrobisz bo siedze w biurze i zaraz bede mial pelno w spodniach, a kolezanka mnie na obiad ciagnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszpikowana
a co ja mam powiedzieć? też w pracy, a ni cholery na pracy się skupic nie mogę. nogi muszę w rozkroku trzymać, bo jak złożę to wilgotno mi się robi... to jest zwykłe znęcanie - mieć chcicę i nie mieć z kim. kto wymyślił nocki???!!!!!! jeszcze 5 minut i spadam na seksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszpikowana
no to pa :) lecę, bo śmietana sie topi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka bardzo ladna....ale sam rozumiesz praca/biuro to nie jest dobre miejsce na szybki orgazm. mialem juz takie doswiadczenie i zdecydowanie nie powtorze tego bledu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coala na tree - weź koleżankę na szybko w kibelku uprzednio zakneblowując rolką papieru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coala na tree - jak masz wiecej czasu to oczywiscie preferowany jest skuteczniejszy sposob unieszkodliwienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo matko:))) BRUMKAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a gdzies Ty niecnoto byla jak Cie nie bylo!!!! no i przestalas ju zbyc ta dziewica czy nie bo przywiozlem z wakacji koszulke "i''m a virgin (but it's very old t-shirt)" i nie wiem komy ja wreczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj jak polecą :D Aż się będzie kurzyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh....kretynow pelno na tym swiecie. btw. wczoraj balowal na nowym swiatku w cafe seafredo czy jakos tak. oc tam. fajne ludzie tam przylaza nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×