Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od dziś

+=od dziś biore się za siebie- 2,5, miesiaca do ślubu__

Polecane posty

Gość od dziś

od dziś odstawiam słodycze, kolacje, bede łykac jakiś wspomagacz i intensywnie ćwiczyć (chcę zgubić 5kg). do tego zaczynam stopniowe wybielanie zębów, jakiś suplement na włosy i paznokcie, troche solarki do tego. i mam zamiar wygklądac pięknie :D ktoś sie przyłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihr-un-nisa
Rozumiem że gdyby nie ślub to byś się za siebie nie wzięła? :P A potem pozwolisz sobie na utycie, niewybielone zęby, słabe włosy i paznokcie? No bo przecież będzie już po ślubie? :P Tak na marginesie, myślałam że chęc wyglądania pięknie towarzyszy kobietom cały czas... A co niektóym chyba tylko raz na jakiś czas :D Normalnie nie mogłam się powstrzymać, tak śmiesznie sformułowany ten topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam30
Muszę Cię zmartwić bo suplementy na włosy i paznokcie bierze się przez co najmniej 6 miesięcy i wtedy rezultaty. Może kup sobie jakąś odżywkę typu wax maseczka do włosów słabych albo placentę- ponoć słyszałam dobre to. Co do solarium odradzam opalanie twarzy lepiej zapisz się jeszcze do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy a użyj np. chusteczki brązującej albo pudru brązującego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam 2,5 miesiąca do ślubu :) Ja planuję iść do dentysty, pozbyć się kamienia nazębnego ….wybielanie też wskazane :P Ale to w domu już dziewczyny na forum polecały mi jedną pastę ;) Diet żadnych nie zamierzam stosować, w moim przypadku i tak zawsze przynoszą odwrotne efekt hehehe Po za tym kiecka już zakupiona i wolę nie zrzucać kg, bo zacznie na mnie wisieć, zamiast dobrze wyglądać. Planuję wcześniej jakieś oczyszczanie albo jakiś taki zabieg kosmetyczny, żeby twarz wyglądała dobrze :) Solarium – jak najbardziej!! Tylko żeby nie przesadzić :P Witaminy łykam od miesiąca może ;) Paznokcie mam tak kiepskie, że na ślub zaszaleje i zrobię sztuczne :P Także można powiedzieć, że przyłączyłam się jakiś czas temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 25 miesiaca przed slubem
to bardzo szybko sie za siebie wzielas nie ma co...tragedia oby inne panny mlode szybcej sie "za siebie braly"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
Rozumiem że gdyby nie ślub to byś się za siebie nie wzięła? A potem pozwolisz sobie na utycie, niewybielone zęby, słabe włosy i paznokcie? No bo przecież będzie już po ślubie? tak, masz absolutną rację. Po ślubie zarosnę brudem i plesnią :-p a włosy i paznokcie mam z natury ładne, chciałabym tylko trochę poprawić ich stan, szczególnie po to, aby włosy nie wypadały tak bardzo po zimie. A tabletki mam sprawdzone, które po miesiacu przynosza już rezulataty w moim przypadku. A wszystkie żmije serdecznie pozdrawiam środkowym palcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
a co do twarzy- to dla mnie już sprawdzonym nie raz sposobem na idealną cerę jest połączenie suplementu, odpowiedzniego zelu do mycia twarzy i solarium (w niewielkiej dawce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se tlumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
masz jakis problem? Bo ja nieeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
nie wiem, dlaczego sądzicie, ze w 2,5 miesiaca nie zdążę poprawić swojego wygladu.... pewnie wyobrażacie sobie, ze jestem jakimś pasztetem, a ja chce sie po prostu tylko trochę "ulepszyć". A na to 2,5, miesiaca to masa czasu, o ile wie się, co chce sie osiągnąć i ma się silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se tlumacz
nie mowie ze nie zdazysz. ale jakbys na co dzien wygladala super to nie mialabys teraz nic do ulepszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
no wiesz, nie mam zamiaru co dzien wybielać sobie zębów, bo pomarańczowych nie mam. A odchudzac sie całe życie to tez nie dla mnie... Ale Ty, ideałku od siedmiu boleści, pewnie tego nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
aha, i nie wygladam na co dzień super. Wygladam po prostu normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se tlumacz
zebow nie trzeba wybielac codziennie tak jak i katowac sie dieta ideal ze mnie zaden, zeby na co dzien wygladac super nie trzeba byc idealem ale jak ktos mowi ze wyglada po prostu normalnie = przecietniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
Jeżeli solarium jest sposobem na piękną cerę to gratuluję ilości zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
dziekuję serdecznie:D gratuluję ilości jadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
nawet jesli jestem przeciętna, to absolutnie nic ci do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
a po drugie- wolę być przeciętna na co dzien, ale sympatyczna:) Pozdrawiam wszystkie żmijki i żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se tlumacz
a tak z ciekawosci... na przykladzie uzebienia piszesz ze na co dzien zebow pomaranczowych nie masz - akurat w to nie watpie ale skoro bierzesz slub to wybielisz je, zeby byly jeszcze ladniejsze - ok a co stoi na przeszkodzie zeby wybielac je regularnie, niezaleznie od slubu, tak zeby zawsze miec 'ladniejsze'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dziś
na co dzień uzywam po prostu pasty wybielającej. Ale zabiegów bardziej inwazyjnych nie będę wykonywać często, bo nie chce zniszczyć szkliwa. teraz wykonam taki zabieg, a następny... moze za parę lat... ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se tłumacz - dziwna/y jesteś ślub to spore wydarzenie, czy to take dziwne, że chcemy przed tym wydarzeniem szczególniej zadbać o siebie?? na solarium nie chadzam regularnie, zazwyczaj przed jakimiś imprezami czy przed latem .... wybielanie zębów - podobnie, na codzień nie czuję potrzeby wybielania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×