Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdallena25

mikrosłuchawka na egzaminie

Polecane posty

Gość magdallena25

czy ktoś z was korzystał kiedyś z mikrosłuchawki/mikrokamery na sprawdzianie, egzaminie? czy to na prawdę działa, proszę o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena25
nikt nie miał do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkla
Korzystalem - MASAKRA nie polecam...nic nie slychac! bloototh przerywa ze musialem z 10 razy grzebac w kieszeni, dostalem pale z egzaminu i tyle z mikrosluchawki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak sie glaby
Nie potrafia nauczyc bo to tepe od urodzenia to musza sobie jakos pomagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka2
Fajny sprzęt, szkoda ze za moich czasów studenckich nie było takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kapturek se idzie
ze stresu to bym se zesrała i by smierdzziało to bym se podtarla tym egzaminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio98089
Moim skromnym zdaniem z tego co się dowiedzialem na forach ,jeśli chodzi o egzaminy to najlepiej się sprawdza słuchawka w uchu i minikamerka w okularach. Używał ktoś kamerki w guziku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie umie na egzamin nauczyć to się kończy zawodówkę i kafelki kładzie a nie perfidnie kłamie w papierach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, bo nauczenie się na pamięć 500 str. podręcznika z filozofii jest moim priorytetem na polibudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już to widzę jak musicie się uczyć 500 str filozofii, na egzaminach są podstawy, główne nurty itd, dziecko by zapamiętało, wstyd że miernota, która nie potrafi ogarnąć prostego materiału na poziomie ogólniaka pcha się na polibudę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Ostatnio mi się zdarzyło wynajmować cały zestaw – słuchawki plus mikrokamerka. Przydało się i to bardzo. Ja to zamawiałem przez serwis www.tylkospokojnie.com.pl . Mają oddział w Kielcach na osiedlu KSM, także miałem blisko do nich. Miła obsługa, doradztwo, sprzęt sprawny, nowoczesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Warszawy i używałem dziś sprzętu ze strony tylkospokojnie.com.pl . Obsługa bardzo miła, na spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczyli działanie sprzętu - mikrosłuchawki + mikrokamery. O ile to pierwsze działało bez zarzutu to kamera była bezużyteczna. Na pokazie, przy płaceniu wszystko działało poprawnie, natomiast gdy mikrokamera miała zostać użyta, obraz zniknął zaraz za pierwszą ścianą dzielącą ją z odbiornikiem. Oczywiście pieniędzy za wypożyczenie bezużytecznej kamery nie dało się odzyskać (400 zł), natomiast gdy tylko wspomniałem o reklamacji, zaraz znaleziono usterkę w sprzęcie, której rzekomo ja dokonałem (o wartości kolejnych 100 zł). Zdecydowanie nie polecam tej strony. Sprzęt, którego używałem miał napisy MADE IN TAIWAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość użytkownik_mikrosłuchawki
Jak chcesz miec sprzet który nie rozłaczy sie w trakcie pisania to daruj sobie wszystkie chinole bo to tragedia miałem taki jeden hota zestaw i w trakcie rozmowy potrafił sie kilka razy rozłaczać, zwracaj uwage na firme bo na rynku masz 90% chinczyków prosto z chin, spota senido hota itp. albo co gorsze no name. Patrz na firmy sony motorola i nokia jeżeli chcesz niezawodny sprzet. Każdy cos sprzedaje albo wyporzycza ale co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam, sprzęt kupiłam tutaj: http://24a-z.pl/aparaty-sluchowe-c-82.html. Służył mi świetnie przez 5 lat. Nic nie przerywa, słychać dobrze i nikt do tej pory się nie zorientował że z niego korzystałam na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaminreal

ja korzystałem.

 

Warto skorzystać bo nie ma sensu zakuwać ...ycznych przedmiotów:

https://hota.pl/mikrosluchawki/mikrosluchawka-tesla-bluetooth-nano

od 4 lat pokonuję tzw. profesorów starej daty. Mam chociaż czas na pracę i naukę tego, co mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo

Warto skorzystać bo nie ma sensu zakuwać ...ycznych przedmiotów:

https://hota.pl/mikrosluchawki/mikrosluchawka-tesla-bluetooth-nano

od 4 lat pokonuję tzw. profesorów starej daty. Mam chociaż czas na pracę i naukę tego, co mi się przyda.

x

 to wybieraj studia z programem, jaki ci odpowiada, a nie oszukuj. W USA i w wiekszosci cywilizowanych krajow za cos takieo wyleciałbys z hukiem i bez odwołania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×