Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaa55

co kupic lasce na 18stke pomozcie prosze

Polecane posty

Gość jaa55

moja laska bedzie miala w wakacje 18stke i juz powoli zastanawiam sie co jej kupic i nie mam zadnego pomysly;/ bo jak tak czytam na forach to wszyscy radza: pluszaka, bizuterie, bielizne itp ale w tym problem ze pluszaki juz dostala, bizuterie rowniez tzn kolczyki, lancuszek, pierscionek, jesli chodzi o bielizne to stringi.. wiec co byscie jeszcze mi radzili? czy pozostaje tylko sexowna haleczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa243
po prostu zrob jej minetke moj mi zrobil na 16 urodziny i byłam w siódnym niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że
pewnie, kup jej haleczkę, tylko dla kogo ten prezent? Dla niej czy dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleala
Perfumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
dobre perfumy jej kup np lacoste touch of pink sa cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa55
oczywiscie prezent ma byc dla mojej dziwczyny (bo ktos tam sie pytal), a jestesmy ze soba od poltora roku jakby ktos pytal.. no perfumy moglyby byc , ale nie ma ktos jakiejs koncepcji jeszcze lepszej?? hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa55
w sumie lancuszek tez juz ode mnie dostala no i ten wspomniany pierscionek no ale pomysle nad tym, a bransoletek nie nosi bo ani razu u niej nie widzialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa55
w sumie to lancuszek juz ode mnie dostala, ale no pomysle nad tym, a bransoletek nie nosi, bo ani razu nie widzialem u niej i juz sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×