Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poznanianka84

MYCOSYST stosował ktoś? Pomogło?

Polecane posty

Czy ktos z Was stosował na grzybice pochwy lek Mycosyst 200 mg? Pomógł? Jesli tak to po jakim czasie? Przez ile dni go brałyście i w jakich dawkach? Z gory wilekie dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliikkI
po pół roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errr
nie pomogło :D praktycznie po kuracji od razu się objawy pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan.
*Maruta - nie martw się, ja też długo brałam Mycosyst 200 (co trzy dni) i źle się czułam, ale po jakimś czasie objawy ustąpiły, więc nie czułam już mdłości i nic mnie nie bolało (przez ten lek sporo schudłam). Organizm się później "przyzwyczaił" i nie miałam tego typu problemów. Niestety przeszłam też niedawno antybiotyko-terapię i objawy grzybicy wróciły. Teraz moja Ginka jest na urlopie a ja bezradna nie wiem co robić, a niedługo wyjazd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti 85
Ja dostałam ten lek od pani dermatolog na drożdżycę paznokci i po stosowaniu przez 3miesiące bardzo mi pomogły,paznokcie bardzo szybko rosły i nie kanały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc92
Hej moj ginekolog przepisał mi na grzybice mycosyst 200mg, c*pronex 500 mg i trilac nie wiem jak to brać. Czy można to brać razem? I nie wiem jak dlugo to mam brac. Niech ktos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzybica rujnuje mi mi zhcie seksualne....zawsze leczymy sie wspolnie ...mam nadzieje ze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja stosowalam. I 1tabletke ginekolog powiedzial bym dala swojemu partnerowi z ktorym się kocham. Tabletki bralam co 3dni. Czy pomogly? Mi nic.. Jeszcze ginekolog zadal mi pytanie czy się masturbuje.. Wow co było dla mnie szokiem bo nigdy tego nie robilam. Nic mi nie pomoglo to. Po jakims czasie poszlam do innego ginekolga ale panstwowo no i okazalo się że zadnej grzybicy nie mam. Ani nic. Mialam nadzerke. ginekolog u ktorego się leczylam poprzednio pomylil się. A przepisal mi bardzo duzo lekow. Nawet od jakis zylakow od o***tu. Wogole co mnie bardzo zdziwilo. A po co? Nie poznal się co mi jest. No i teraz jest wszystko dopiero wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stpsuje juz druga tab, mi lekarz zalecil w 1,3,5 dniu czyli co drugi dzien do tego w piatym dniu mam zaaplikowac tabletke clotrimazolum plus codzienne irygacje az do 4dnia i masc pimafucort, po tych dwuch dniach czuje wyrazna poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam i pomogło, do tego jeszcze stosowałam maśc clotriamzolum a po skończeniu leczenia invag przez 7 dni. Nie miałam żadnej reakcji alergicznej, ale tego nie przewidzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do osoby wypowiadajacej sie wyzej, jak bralas ten lek bo ja jak wyzej napisalam 1,3,5 i zastanawiam sie czy calkowicie to wyleczy i druga sprawa czy ktorys z waszych partnerow smial sie z was zee jestescie czyms zarazone bo moj maz tak wlasnie robi szczegolnie podczas klotni co jest naprawde przykre bo dbam o higiene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelemorele44447
Ja brałam te tabletki, jedną co wieczór przez 7 dni, objawy miałam takie, że od razu po nich chciało mi się wymiotować i spać. W dodatku coś mi się stało w przełyku, uczucie wielkiej kluchy i ból przy przełykaniu czegokolwiek.Do tego zmęczenie. Ostatniej dawki nawet nie wzięłam, żeby nie pogorszyć sytuacji. Nie wiem, czy to również zasługa tych tabletek ale miesiączka mi się spóźnia. Ciąża jest nierealna ponieważ nie współżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bralam te tabletki, jedna dziennie przez 5 dni, 2 dla partnera. Do tego krem gynazol. Objawy szybko ustapily, jedyny niepozadany objaw po tabletkach to straszna zgaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIZA
miałam grzybicę paznokci. nie stosowałam żadnych leków, lecz przez trzy miesiące płukałam usta olejem słonecznikowym tłoczonym na zimno. artykuły na ten temat znajdziesz w necie. w 1/3 paznokcie mam już zdrowe. różnica między miejscem zdrowym i chorym jest wyraźna. jeszcze jakies 3 miesiące i całe paznokcie będą jak nowe. ta metoda naprawdę działa. nie trzeba się truć silnymi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość renia
My tez bierzemy z męzem w 1,3 i5 dniu. Ja potem jesze 6 tyg po jednej tabletce. Dawka 200. Po 3 dawkach zauważyłam lekko żółty odcien skóry przez 1,2 dni i straszną suchość w ustach ze "zgniłym" zapachem (jak okreslił mój 9 letni syn), która nie ustępuje. Grzybica pochwy od dłuzszego czasu dopadała mnie 4-5 dni przed okresem, po - znikała bez śladu. W międzyczasie 1 raz miałam łupiez psty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam te tabletki 6 dni i jeste zadowolona. Lekarz powiedział że mam brać jeszcze 1 tabletkę na miesiąc bo bardzo często lapałam grzybica. Naprawdę polecam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Lekarz przepisał mi 14 tabletek mycosyst /zastosować 1 tabl.przez 4 dni a potem raz na tydzień po 1 tabl./ i gynazol w kremie dopochwowo 1 raz , ma to działać przez 6 dni.. Oraz smarowanie Pimafukort w kremie. W pierwszym dniu po zaaplikowaniu tego, się przestraszyłam prawie pół nocy nie zasnęłam tak piekło i swędziało. Drugi dzień /czyli doba/ było już lepiej ale odstawiłam Pimafukort, zastosowałam Clitrimazolum w kremie i się ulżyło. Dzisiaj jest 3 dzień, rano po umyciu tylko clotrimazolum i 3 tabletka mycosyst. Widzę że to paskudztwo grzyb ustępuje. A dostałam tą grzybice po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból przy sikaniu. Ciemny mocz był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×