Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasienka177

Raz na zawsze schudnac!!Dieta 500kcal= 15kg won!!

Polecane posty

Gość Kiwunia
lisamariee --> nie poddawaj się a waga napewno poleci w dół. Najważniejsze to nie zwątpic i nie przerywać. Ja jakoś się trzymam choć jest to I dzień. Zjadłam niecałe 500 kcal. Od 18:00 nic nie jem. Musi się udać. Muszę schudnąc do 18 maja 8 kg. Dam radę nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
Kiwunia--> no ja mam nadzieje ze dasz rade, a tak w ogole to mam ten sam cel- 8 kg mniej do polowy maja:) oby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
No i jak tam? Jak wam idzie? Nie załamywać się!!! Ja na śniadanko 200 ml zupki chińskiej pomidorowej II sniadanko 2 wasy z polędwica takie chudziuteńkie plasterki kilka migdałów i rodzynek Obiad będzie pierś z kurczaka faszerowana taka mała ale na pół z mamą Kolacja? Hmm 0,5 szkl kefiru owocowego 0% Całość powinna byc jakieś 700 kcal myślę. Trochę dużo ale jeszcze spalę z 200 kcal na stepperze i będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
Hej! Ja dziś sobie stanęłam na wadze. Dziś 3 dzień dietki 500 kcal a waga pokazuje 70/71 kg jupi!!! Dziś idę na fitness na BPU A jak wam idzie? Piszcie coś bo topic upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
a ja dzisiaj troche przecholowalam bo okres mi sie zbliza;/ a co do jutra to planujetak: rano-grahamka z serkiem naturalnym potem zielona herbata nestea potem activia no i potem jablka,pomidory z cebula i marchew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka177
kiwunia- czyli ile ci spadlo? Ja dziewzcyny jestem na diecie owocowo warzywnej zdrowsza i skuteczniesza:)O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
No ważyłam 73 kg a waga dzisiaj pokazała 70/71 więc ok 2 kg ale to tylko i wyłącznie woda nie tłuszcz. Tłuszcz zaczyna się spalać dopiero po 2 tygodniach. Wieczorkiem byłam na fitnessie na BPU. Trochę się poruszałam ;) i potu wylałam ;) Potem spacerkiem do domku ponad 30 minut wiec pewnie też coś spaliłam. A zjadłam: Rano: serek homogenizowany waniliowy 130 g Potem jabłko małe Ok 15:00 pomarańczka mała O 18:00 serek homogenizowany waniliowy a i jeszcze 2 gryzy kotleta ;( Czyli jakieś 600 kcal ale myślę, ze na fitnessie spaliłam z 200 kcal więc będzie akurat ;) Dziewczyny nie poddawajcie się. Nie wolno!!! Efekty będą napewno za jakiś czas Co do diety warzywno - owocowej. Ja jadam mało warzyw więc ta dieta odpada niestety a na samych owocach nie mogłabym być bo zawierają cukier więc też tuczą. Owoce możemy jeść te mało kaloryczne ale i tak wszystkie owoce w rozsądnych ilościach. Ale się rozpisałam. Jakos jestem silnie zmotywowana i wierzę, że mi sie uda. Już schudłam w miesiąc przed świętami 7 kg więc wiem, że się da ale to było na diecie 1000 kcal ;) DAM RADĘ UDOWODNIĘ ŻE MOŻNA LEPIEJ.... TAK POWER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
No dzis znowu stanęłam na wagę i pokazuje dokładnie 71 kg ;( szkoda ale idę do przodu. Śniadanie: kromka wasy z serkiem i pomidorkiem i 200 ml jogurtu truskawkowego Gratka I jak wam idzie? U mnie zaczął się 4 dzień ;) wszystkie mięśnie mnie bola po tym BPU ;) Jutro fat burning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
u mnie maly kryzys z powodu okresu. ale ogolnie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
No hej! I jak tam? Ja mam powodu do radości!!! Stanęłam na wadze i pokazuje równe 70 kg ;) równiuteńkie. Mam nadzieję, że do końca kwietnia zobaczę tą 6 z przodu. A dziś: Śniadanie Danio waniliowy 171 kcal i narazie nic ale kręcę się powoli koło jabłuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
u mnie ok tylko skusilam sie na kawalek ciasta ale spalilam bo godzine krecilam hula-hopem i skakalam na skakance... niestety jak na razie nie widze zadnych efektow:( nie wiem moze cos zle robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
a i pytanie ile kcal moze miec golabek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
Hmm chyba topic upada a my zostałyśmy same. A szkoda. Gołabek ma z 250 kcal pewnie. Zalezy jeszcze jak przygotowywany. A ja wczoraj byłam na fitnessie i bardzo długim spacerze. Licze na to, że w poniedziałek rano zobacze na wadze magiczne 69 kg ;) Dzisiaj Ś: pół serka wanilowego Danio z 3 łyżkami płatków Just Fit z Biedronki. Myślę, że z 200 kcal razem wyszło, no może 250 i jeszcze skusiłam si ęnna plasterek kiełbaski ;( a teraz zabieram się za pieczenie pysznego serniczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisamariee
norma ze topic upada no ale moze my jednak zostaniemy heh ;) a jaki sernik pieczesz?:D u mnie dzisiaj tak: grahamka z poledwica sopocka ogorkiem i pomidorem,jablko, activia truskawkowa i golabek;) a no i wzielam 2 gryzy babeczki z jablkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena1989
Ja od jutra zaczynam 500 kcal- ile moge schudnąć w 10 dni? Dziewczyny pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwunia
Lena myślę, że napewno ze 3 kg byś chudła. Ja wczoraj i dziś troszkę odpuściłam i zjadłam z jakiś 1000 kcal ale od jutra już wraca ładnie do 500 kcal. ;) Waga dalej 70 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka1989
Eh, niestety dziś mi się nie udało i okropnie się najadłam.. Masakra wręcz, zjadłam z 3 tys kalorii.. Mam nadzieje, ze od jutra juz jakos wytrzymam.. bo do lata juz tylko 2 mies.. Co myslicie? Co mam malo kcal? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 483
Witam Wszystkie Odchudzające się ! ;) Ja także przyłączam się do tematu.. Od jutra na 500 kcal ( na razie przez 20 dni, zobaczę jak zareaguje organizm) .. Jeśli któraś z Was już na tym schudła to proszę piszcie co i jak.. ;) Pozdrawiam! ___________ start: 65 kg wzrost: 165cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd12344
niszczycie sobie zdrowie i metabolizm. jojo murowane :/ :/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, ja byłam na tej diecie, ale nie polecam, spowalnia ona strasznie metabolizm, i daje straszny efekt jojo, nie można z tego później wyjść i tyje się nawet na diecie 200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola:)
SŁUCHAJCIE WSZYSTKO JEST PIĘKNIE I ŁADNIE, ALE....NIE W TEN SPOSÓB. NIE ZROZUMCIE MNIE ŹLE, MOŻECIE JEŚĆ NAWET 2OO KCAL, BYLE TO BYŁO Z GŁOWĄ. COLA LIGHT, GORĄCE KUBKI, BIG MILKI....KONIECZNIE TO WYRZUĆCIE! NIE ZATRUWAJCIE SIĘ! WBREW POZOROM WCALE NIE MUSICIE TAK ZAPYCHAĆ ŻOŁĄDKA. ZJEDZCIE 100G CHUDEGO TWAROGU. ZAKŁAD, ŻE BĘDZIE CIĘŻKO? ZAPYCHA, A MA 1OO KCAL W 100G. TAK JAK PIERSI Z DROBIU CZY RYBY, NAWET WĄTRÓBKA ALE DUSZONE Z PRZYPRAWAMI I WARZYWAMI, A NIE NA OLEJU. PAMIĘTAJCIE TEŻ O ŚWIEŻYCH WARZYWACH, ALE OWOCE OGRANICZCIE - CHYBA ŻE IDZIECIE BIEGAĆ (PRAWIE SAME CUKRY PROSTE, DODATKOWO FERMENTUJĄ W ŻOŁĄDKU - MAŁE JABŁKO ALBO PÓŁ GREJPFRUTA WYSTARCZY!). TAK JAK MÓWIŁAM - WSZYSTKO MOŻNA, ALE Z GŁOWĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Ja też jestem na tej diecie :> Od poniedziałku do piątku potrafię jeść 500 kcal ale w sobotę i niedziele nie umiem wytrzymać bez zjedzenia przynajmniej 1000kcal :( Ma ktoś może jakiś pomysł co mam robić żeby wytrzymać ten weekend. Naprawdę pilnie tego potrzebuję! Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat - ten sam cel, ten sam plan. Startuję z wagi 67 kg przy wzroście 175. Kto ze mną? Zaczynam jutro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również podnoszę temat :) Mam 164cm wzrostu i ważę 66,5kg. Zaczynam od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×