Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość farbaaa

czy moge miec farbe do wlosow w bagazu podrecznym???

Polecane posty

Gość farbaaa

lece z wroclawia d londynu ,firma ryanair. czy ktos wie czy moge miec farbe do wlosow (60ml) w bagazu podrecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wsadzisz
jej do bagazu normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbaaa
bo nie mam norlamnego,mam tylko podreczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbaaa
sorry,ale mozna substancje plynne do 100ml przenosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno nic w tubkach i płynach.Mi zabrali nawet picie dzieci i na ich oczach wrzucili do śmietnika.Kiedyś wystarczyło jak się napiłam,a teraz niestety nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatana24
nina 7224 ma racje zabieraja nawet picie dziecia zostawiaja tylko te w butelkach ze smoczkiem dla najmlodszych, ktore trzeba sprobowac. Moj syn ma astme i bardzo duzo pije ostatnio wzielam kilka malych butelek z piciem , mialam zaswiadczenie od lekarza ze syn ma astme i potrzebuje lekow i duzo picia. Napomkne ze za to NHS policzyl sobie 12 funtow wystawili nawet faktore. No niestety nie obeszlo sie bez klotni z tepom niestety Polka pracujaca na angielskiej odprawie i nie znajacej jezyka, kazala z tlumaczeniem zaswiadczenia przyjsc. bo cos jej nie pasuje jak ona tam prace dostala. No trzymajcie mnie w Anglii na Polski mam tlumaczyc. Wydaje mi sie ze nie bedziesz mogla wziosc tej farby no chyba ze ja przy nich sprobujesz i udowodnisz ze nikomu nie zaszkodzi hihihi zart ale takie fakty, plyny nalezy probowac nawet jesli sa orginalnie zakrecone osobiscie odkrecaja i daja do picia. A czy nie mozesz sobie na miejscu kupic tej farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu jest tepy
dzieciOM, faktUra, i tEpa, interpunckje i stylistyke przez litosc juz pomine. Jesli tak mowisz po angielsku jak piszesz w ojczystym jezyku to nie dziwie sie ze cie urzedniczka przy odprawie nie mogla zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatana24
no widzisz tez jestem tempa a i tak znam jezyk widocznie angielski jest latwiejszy hahahahahaha. za moich czasow w Anglii w mojej miejscowosci nie bylo sobotniej szkoly wiec tyle co z rodzicami w domu polskiego sie uczylam. A Polske odwiedzam ze wzgledu na rodzicow mojego meza. Nie mowie ze nie lubie tam latac ale problemy na lotniskach zwiazane z odprawami jakos mnie zniechecaja.... Do farba, najlepiej zadzwon do linii lotniczych i sie zapytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecialam 2 tygodnie temu liniami ryanair z Bristolu. w bagazu podrecznym mozna miec max 10 butelek plynu, kazda max 100ml pojemnosci. ja przewozilam miniaturki kosmetykow, krem, tusz, fluid. aczkolwiek nowiutki (z rachunkiem) plyn do demakijazu 125ml wyrzucili w calosci choc zaproponowam czesciowe wylanie na ich oczach :-P moj maz przewozil paste do butow w malej tubce (wiem, szokujace) to wzieli probke pasty na papierek i zaniesli do maszyny sprawdzajacej skladniki. jedyny problem z farba moze byc taki, ze ma sklad podobny do skladu bomby :-P najlepiej zadzwon do ryanaira i sie dowiedz. powiem tylko ze ostatnio strasznie sie czepiaja rozmiarow bagazu (na szczescie tylko w Anglii) jednej dziewczynie kazali wyrzucic 20dgk!! nadbagazu w duzej torbie . tej samej dziewczynie niemiescilo sie 0.5cm w kratke do mierzenia podrecznego wiec kazali nadac na normalny :-P nie wiem jak to zalatwila niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu
moja znajoma nadbagaż ubiera na siebie :-)-jeśli to są rzeczy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu
rzeczy-jako ubrania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arymary
lece niedlugo LOt-em, czy tez tak sprawdaja ? czy moge kupic winko duty free ??? czy tez mi zabiora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad WY sie urwaliscie
Mozna dowolne plyny (kosmetyki, napoje...) do 100ml przewozic w bagazu podrecznym !! Niektore linie wymagaja, zeby wlozyc to w specjalne torebki foliowe ! arymary Wino mozesz po odprawie kupic, tyle butelek ile ci sie zmiesci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile Ci sie zmiesci
do jednej torby bo mozesz miec tylko jedna lacznie z laptopem, damska torebka, aparatem, kamera i zakupami ze strefy bezclowej- to wszysztko musi sie zmiescic w jedna wymiarowa torbe a jak nie to beda ci kazali doplacac bo nie mozna miec wiecej nic jedego podrecznego bagazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trojke wybierz panie trojke
Ja tam woze rozne kosmetyki w podrecznym i tylko do odprawy osobistej pakuje w przezroczysta torebke i tyle. Raz tylko bardzo mily pan zapytal sie czy moze pobrac probki. Wzial z kremu do twarzy i wazeliny do ust w metalowym malutkim opakowaniu i tyle. Udalo mi sie przewiezc Z Edynburga do Londynu syrop 150 czy 200ml, bo bylam chora i powiedzialam, ze MUSZE miec ze soba, bo bardzo kaszle i sie dusze. Wszystko zalezy od odprawiajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latalam RYANAIR
najlepiej zadzwonic do linii lotniczych i sie zapytac... ale z doswiadczenia wiem, ze Ryanair ma rozne wymagania, i to czasami przy wejsciu do samolotu dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FARBAAA
dzieki ,za wypwoiedzi ,ale ju wrocilam do uk i zapomnilam wzaic ta farbe wiec nadal nie wiem ,moze wezme nastepnym razem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę w bagażu podręcznym przewieźć farbę do włosów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj23
Nie właśnie dzisiaj mi zabrali chociaż raz do roku jestem w Anglii i do tej pory nie było problemu chyba brexit uderzył angolom do łba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prwada do Anglii nie latam, ale normalnie przeciez mozna plyny do 100 ml. Nawet ostatnio poprzelewalam sobie w male buteleczki szampon i odzywke i nic nikt nie powiedzial tylko w woreczkach bylo pokazane obsludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 razy przewozilam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×