Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dr.dr.

!!! mam problem z mężem poradzicie co to może być???

Polecane posty

Gość dr.dr.
UPS. klikłam nie to co trzeba :O a mianowicie ma 31 lat i od jakiegoś roku st ęka ż epo sexie boli go spód członka jak sika :o co to może być bo go nie moge do lekarza wypchnąć :o Może któras poradzi :o Ból mu przechodzi jak do wanny wejdzie do gorącej wody :o nie zawsze tak ma ale dość często wczoraj go bolało bez sexu :( martwię się bo staramy sie o druga dzidzię :O Błagam napiszcie co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.dr.
sorki ale cos mi sie z spacją dzieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż musi iśc do lekarza. Nie ma innego wyjścia. Swoją drogą jeśli się staracie o dzidziusia kąpiele w gorącej wodzie mogą obniżyć parametry nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6Ania6
Mi to wyglada na prostate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenkuł fenkuł
NIE!!!! to nie prostata!!! w tym wieku sie to nie zdarza !!!! Bardzo mozliwe że jest to zweżenie cefki i stąd ten ból po stosunku przy oddawaniu moczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6Ania6
Wiek tu nie ma nic do znaczenia.Problemy z prostata zdarzaja sie nawet u 30 letniego faceta. Ja nie mowie ze to na 100% prostata, ale nie mozna tego wykluczyc...najlepiej niech sie zbada.Jak po dobroci nie chce isc to go nastarsz...powiedz ze to moze byc rak czy costam innego i ze jak nie pojdzie z tym jak najszybciej do lekarza to mu amputuja jakja i tyle...A potem pojdz z nim do lekarza niech wie ze jestes przy nim i niech sie przebada i juz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olpopopopopopooo
JATEŻ UWAŻAM ŻE TO NIE PROSTATA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×